Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Syze dielli me pamje X

Vlerësimi 4,7 / 5

Një aksesor revolucionar që mbron shikimin tuaj nga dielli i fortë gjatë ditës dhe mbron sytë tuaj nga dritat e makinave të tjera dhe llambat e rrugës natën! ✅🆕

3180Lek
1590Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,090Lek /copë

3x  923Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Projektuar nga profesionistë për ngarje më të sigurt ditën dhe natën

Neutralizon dhe errëson shkëlqimin e fortë të dritës për shikueshmëri më të mirë në rrugë

Çiklistët, shoferët dhe këmbësorët i vlerësuan këto syze dielli me 5 yje

Ju gjithashtu merrni një kuti mbrojtëse FALAS

Me syzet, ju merrni një kuti mbrojtëse falas që do t`i mbrojë ata nga çarjet dhe gërvishtjet ndërsa i mbani në një qese ose çantë shpine.

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

 

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 Lek 1590 Lek -22%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, mërkure 20.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt