Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Portofoli i gruas - Vissinia

Vlerësimi 4,7 / 5

Për çdo grua që dëshiron një portofol me cilësi të lartë, në modë dhe me kapacitet të madh, kjo portofol i trefishtë i grave është zgjidhja e duhur. Materiali: lëkurë PU

3580Lek
1790Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,390Lek /copë

3x  1,257Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Më shumë hapësirë dhe ruajtje më e sigurt e kartave, kartëmonedhave dhe monedhave

Rripi praktik është i lehtë për tu mbajtur, madje mund t'i bashkëngjitni një çelës

Mos humbisni kohë duke kërkuar gjëra - gjithçka është e organizuar mirë dhe e arritshme

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3580 Lek 1790 Lek -46%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 25.05 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt