Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Verso-Konvertues analog-dixhital

Vlerësimi 4,7 / 5

Tani është e lehtë të transferoni regjistrimet nga kasetat dhe pajisjet e vjetra në kompjuterin ose telefonin tuaj! Thjesht zgjidhni lidhësin e duhur dhe ruani materialet nga kaseta ose kamera përgjithmonë.

5380Lek
2690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  2690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,790Lek /copë

3x  1,490Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Kurseni momente të çmuara të regjistruara në pajisjet moderne

Shkarkoni regjistrime video dhe audio nga kaseta ose pajisje të vjetra në telefonin tuaj celular ose kompjuter shpejt dhe me lehtësi. Kjo pajisje e vogël lidhet me pajisjet dhe konverton gjurmët analoge në këngë dixhitale.

Shkurton kohën për të kthyer përmbajtjen analoge në përmbajtje dixhitale

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të lidhni kabllon e duhur në pajisjen nga e cila dëshironi të hiqni materialet. Nga ana tjetër, lidhni portën USB në pajisjen në të cilën po transferoni material. Procesi do të përfundojë shpejt dhe me lehtësi.

Shijoni cilësi më të mirë të imazhit

Përveç shijimit të regjistrimeve të vjetra përsëri - pa një VCR ose pajisje tjetër që nuk është më në përdorim - gëzoni cilësi më të mirë të regjistrimit.

Shfaqje ilustruese e funksionalitetit:

1 Konvertues sinjali analog në dixhital me 4 hyrje 2 Kabllo USB

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

5380 Lek 2690 Lek -32%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, hëne 03.04 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt