Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Truncy - Çanta praktike e zgjerueshme

Çanta e gjithanshme kalon nga madhësia e portofolit në çantën e madhe të udhëtimit! Thjesht zgjeroni çantën për hapësirë masive magazinimi kur ju nevojitet. Materiali: Pëlhurë Oxford

★ ★ ★ ★ ★ (121)

Blerje 100% e sigurt.

Garanci 100% e kënaqësisë

Kthimi i parave

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Çanta me shumë propozime për udhëtime, shkollë, palestër ose pazar

Çanta është perfekte për përdorim të përditshëm ose për udhëtime. Rripi i fiksuar mundëson vendosjen e tij në një valixhe lehtësisht, me madhësi krejtësisht të përshtatshme si një çantë për stërvitje, shkollë ose palestër.

Dorëzim i shpejtë

Nga 3 deri në 4 ditë pune nga shërbimi i dorëzimit!

Produkt i kontrolluar

Produkti është testuar plotësisht dhe ne garantojmë korrektësinë e tij

Garancia

Nëse produkti nuk i plotëson pritjet tuaja, ne do t`ju kthejmë paratë tuaja pa pyetje të mëtejshme.

Në disa hapa, ajo kthehet nga një çantë e madhe në një çantë të vogël

Kurseni shumë hapësirë pas palosjes. Lehtë për tu mbajtur, qoftë në përmasa të mëdha apo të vogla. Ide e mirë si një çantë shtesë në çantën tuaj të bagazhit.

Do t'ju shërbejë për vite me rradhë

Qepjet e përforcuara forcojnë kapacitetin mbajtës të çantës portative dhe rrisin jetën e shërbimit. Cilësi dhe mjeshtëri që do t'ju shërbejë për vite me radhë në raste të ndryshme.

Modë dhe praktike në një çantë

Përveç faktit që kjo çantë ju ofron praktike të pabesueshme, me të do të dukeni moderne. Çanta ka një dizajn jashtëzakonisht të bukur dhe kombinohet mirë.

Mbajeni atë në stilin tuaj

Mund ta mbani një çantë me dorë ose ta mbani mbi supe, ose mund ta vendosni lehtësisht në bagazhin tuaj nëpërmjet modelit të rripit të fiksuar. Kjo është e përshtatshme për ruajtje dhe transport dhe e bën udhëtimin më të përshtatshëm.

Shumë hapësirë për të gjitha nevojat - të mëdha dhe të vogla

Pjesa e poshtme me zinxhir fsheh funksionin e zgjerimit, duke ju lejuar të zgjidhni problemet e shkaktuara nga shumë ose shumë pak artikuj gjatë udhëtimit. Dy xhepa të brendshëm janë të mjaftueshëm për udhëtime të shkurtra dhe gjithashtu mund të strehojnë lehtësisht 3-5 ditë rroba udhëtimi.

Një çantë që do të sigurojë që të ndajë gjërat e lagura nga ato të thata

Materiali i papërshkueshëm nga uji dhe ndarjet speciale do të ndajnë gjërat e thata dhe të pastra nga gjërat e pista dhe të lagura. Nuk keni më nevojë t'i ndani gjërat me qese plastike dhe të merrni shumë hapësirë brenda çantës.

E bën jetën e përditshme më të lehtë

Nuk ka më duar plot me qese plastike, apo udhëtime me shumë bagazhe. Kjo çantë do ta bëjë jetën tuaj të përditshme më të lehtë me kapacitetin e saj të gjerë dhe do të zvogëlojë barrën në duart tuaja.

Përmbajtja brenda çantës portative është e mbrojtur

Kjo çantë ka një material rezistent ndaj ujit me densitet të lartë që mund t'ju ndihmojë të mbroni sendet tuaja që të mos lagen. Është bërë nga pëlhurë Oxford e lehtë, e papërshkueshme nga uji, e cila është e frymëmarrjes, e lehtë, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe rezistente ndaj gërryerjes.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Çantaështë bërë shumë mirë dhe është shumë e gjerë. Unë do të blej një tjetër për shokun tim që shkon rregullisht në palestër.

Sidorela - Durrës

I pëlqen zinxhiri shtesë në pjesën e poshtme; gjithmonë më jep hapësirë shtesë nëse kam nevojë gjatë udhëtimit. Ngjyra të shkëlqyera dhe cilësi të mirë.

Midori - Tirana

Më pëlqen shumë kjo çantë. Madhësia kur shpaloset është shumë e gjerë. Më shërbeu shumë gjatë udhëtimit.

Sara - Kamëz

Kjo çantë duket shumë e mirë. Materiali është i mrekullueshëm dhe ka shumë hapësirë brenda.

Elsjana - Shkodër

Truncy – Çanta praktike e zgjerueshme

Një çantë e gjithanshme që shkon nga madhësia e portofolit në madhësinë e një çante të madhe udhëtimi! Thjesht zgjeroni çantën kur keni nevojë për një hapësirë më të madhe magazinimi Materiali: Pëlhurë Oxford

3780Lek 1890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

1x  1890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1440Lek /copë

3x  1290Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :

DokiShop klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Pagesa në dorëzim

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

44-ditë garanci në kthimin e parave

Garanci 100% e kënaqësisë

Informacione shtesë për produktin

Përshkrimi:

Çantë e palosshme për shumë qëllime me shumë hapësirë

Materiali:

Pëlhurë Oxford

Ngjyra:

Rozë vishnje

Dimensionet:

Dimensioni i palosur 28cm X 18cm; Pas zgjerimit 42cm X 38cm

Trashësia:

22cm

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3780 Lek 1890 Lek -30%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 30.05 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt