Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Shiritat për ngritjen e qepallave

Ngrini qepallat tuaja në një mënyrë natyrale dhe të sigurt

-49%

Rezerva: Në dispozicion

2780Lek
1390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Paketimi: Tapesy

Mënyra e pagesës: Pas pranimit

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Bëhuni gati për sy mahnitës të bukur

Dukeni si yjet e Hollivudit me këto rripa të padukshëm për ngritjen e qepallave.

E PADHSHME

Shiritat e mahnitshëm janë krejtësisht të padukshëm. Pasi t’i vishni, askush nuk do të vërejë se i keni. Sytë tuaj do të duken të natyrshëm.

E LART PR PRDORIM

Qëroni me kujdes shiritin dhe ngjiteni në kapak nën brazdën natyrale. Vetëm sigurohuni që është ngjitur mirë dhe fort.

I SIGURT

Këto rripa për ngritjen e qepallave janë 100% të sigurta për t`u përdorur. Nuk do të dëmtojë syrin tuaj ose shikimin tuaj në asnjë mënyrë. Ju gjithashtu mund t`i përdorni ato nëse mbani lente.

INVENTORAT E PERFUNDIT

Rezervat do t`ju zgjasin shumë kohë sepse paketimi i këtyre shiritave novatorë përmban deri në 240 palë shirita dhe një shpatull për instalim më të lehtë.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  1390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  940Lek /copë

3x  790Lek /copë

Krijoni një kapak të dyfishtë natyral, sytë do të jenë më të bukur dhe do të duken më të mëdhenj

Mbani qepallat tuaja të ngritura natyrshëm pa kirurgji falë këtyre shiritave.

SHIKONI TA BUKUR DHE SHUMMNSHIR

Shiritat do t`i bëjnë sytë tuaj të duken më të mëdhenj dhe më të bukur. Do të dukeni më simpatik dhe do të ndiheni më të sigurt. Ato janë krejtësisht të padukshme kështu që askush nuk do të vërejë se i keni veshur ato.

E Pajtueshme me Makiazh

Shiritat ju lejojnë të aplikoni make-up pa ndonjë vështirësi. Ato janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Ato janë të sigurta për t`u përdorur dhe nuk shkaktojnë skuqje ose skuqje.

EFEKT I PERRhershëm

Përdorimi i zgjatur do të bëjë që qepallat tuaja të ngrihen natyrshëm pa kirurgji plastike. Rekomandohet veçanërisht për njerëzit që kanë qepalla të ulura, të pabarabarta dhe të trasha.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Së pari, kjo funksionon në mënyrë fantastike. Së dyti, përbërja duket më mirë se kurrë: D

Arlinda - Elbasan

Të gjithë më thonë se dukem 10 vjet më e re

Sidorela - Vlorë

Jam i impresionuar se si funksionon kjo në të vërtetë: D

Megumi - Tirana

Largoni problemin më të madh estetik
  • Dukeni më të freskët dhe më të relaksuar
  • Bëjini sytë më të mëdhenj dhe më të hapur
E padukshme me sy të lirë
  • Lehtë për t'u veshur
  • E padukshme nën grim
  • Nuk ndërhyn në aplikimin e make-up-it

Hiqni vitet nga fytyra juaj

Shkëlqeni sërish pa operacion dhe shpëtoni nga rënia e qepallave. Shiritat unikë të shkurtoreve janë për ngritjen e menjëhershme të qepallave.

Rikthe një pamje rinore

Keni një pamje më joshëse

Efekt i menjëhershëm

Lehtë për t'u përdorur

Plotësisht të padukshme:

Janë prej materiali transparent dhe nëse vendosen siç duhet, nuk bien në sy në qepallë. Relaksohuni dhe shijoni këtë sekret të vogël bukurie.

Ato funksionojnë menjëherë:

Janë të dizajnuara posaçërisht për të siguruar që qepallat të qëndrojnë fort në vend gjatë gjithë ditës.

Lehtë për t'u instaluar:

Jashtëzakonisht e lehtë për t'u përdorur. Ata vendosen në një lëvizje dhe gjithashtu hiqen.

Të sigurt dhe të butë:

Shiritat janë plotësisht të sigurt dhe të butë në lëkurën e butë të qepallave. Ato janë gjithashtu shumë të lehta, kështu që as nuk do t'i ndjeni.

SI TË PËRDORNI:

Pastroni lëkurën e qepallave dhe thajeni plotësisht. Qëroni me kujdes shiritin nga baza me pjesën e sheshtë të një shpatulle. Mbyllni syrin dhe me një lëvizje të lehtë ngjiteni shiritin në rrudhën e qepallës në mënyrë që harku i shiritit të ndjekë harkun e syrit. Shtypni lehtë shiritin me pjesën e pirun të shpatullës që të ngjitet plotësisht. Përsëriteni procedurën në qepallën tjetër.

SHËNIM:

Rripat janë vetëm për përdorim të vetëm.

PARALAJMËRIM:

Përdoreni produktin vetëm për qëllimin e synuar. Në rast kontakti të drejtpërdrejtë me sy, hiqni produktin dhe shpëlani sytë tërësisht.

RUAJTJA:

Kur nuk përdoret, ruajeni në një vend të thatë dhe të sigurt larg nga nxehtësia direkte, flakët e hapura dhe jashtë mundësive të fëmijëve. Kjo do të parandalojë dëmtimin ose gëlltitjen e produktit që mund të çojë në mbytje.

-49%

Rezerva: Në dispozicion

2780Lek
1390Lek
+ Shërbimi postar
Blije Tapesy

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Paketimi:

Mënyra e pagesës: Pas pranimit

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 Lek 1390 Lek -41%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 02.05 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt