Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

TaperiorX - Rrip mbyllës i derës së tejdukshme

Kjo shirit do të ndalojë depërtimin e insekteve, pluhurit, erës dhe ujit që del nga dera. Është i dobishëm për mbrojtjen e dyerve rrëshqitëse dhe xhami, fundin e derës, dritaret prej alumini, dhomën e dushit...

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 49%
2980Lek
1490Lek

🚚 Dorëzim i shpejtë 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Një zgjidhje e përhershme për riparime të shpejta

Shumë efikas kur bëhet fjalë për reduktimin e zhurmës për cilësi më të mirë të gjumit, ndalon depërtimin e pluhurit dhe rrjedhjen e ujit nga dushi juaj dhe i bën dushet të pastër dhe të sigurt.

Aplikohet në shumicën e sipërfaqeve

Mund ta ngjitni këtë shirit pothuajse në çdo material me sipërfaqe të lëmuar: druri, plastika, metali, qelqi, qeramika. Mbyllni boshllëqet rreth dyerve, dritareve ose xhamit të dushit prej druri ose alumini.

I reziston hapësirave me kushte të lagështa ose nxehtësisë intensive

Shiriti qëndron fort në vend në banjë ose kuzhinë. Nuk do të lirohet dhe nuk do të zhvishet, sepse kjo shirit i qëndrueshëm është rezistent ndaj lagështirës ose temperaturave të larta.

Mban dyert që të mos hapen papritur

Kjo shirit rrit sigurinë duke parandaluar hapjen e papritur të dyerve dhe dritareve. Në këtë mënyrë do të mbrojë edhe dyert dhe dritaret tuaja nga dëmtimi.

Mbron dyshemenë prej druri nga uji ose papastërtia

Në këtë mënyrë ju do t'i kurseni vetes kohë duke pastruar papastërtitë e vështira për t'u arritur që kapen në çarjet e vogla midis dërrasave. Plus, uji nuk do të shkatërrojë më dyshemetë tuaja prej druri.

Mban temperaturën optimale të shtëpisë

Shtëpia juaj do të qëndrojë e freskët në verë dhe e ngrohtë në dimër! Shmangni fluksin e ajrit nëpër çarje nën derë me këtë shirit që do t'ju kursejë energji dhe para.

Nuk ka më insekte në shtëpinë tuaj

Parandaloni insektet dhe brejtësit që të hyjnë fshehurazi në shtëpi përmes boshllëqeve poshtë dyerve. Kjo shirit siguron edhe pasazhet më të vogla.

E bërë nga silikoni me cilësi të lartë - garanton mbrojtje afatgjatë

Shiriti është 5 metra i gjatë dhe 45 milimetra i gjerë dhe mund të pritet në copa më të vogla. Hiqni letrën e sigurisë, më pas ngjiteni shiritin dhe shijoni hapësirën e mbrojtur.

Procesi i lehtë i heqjes

Shiriti është i lehtë për t'u instaluar dhe i lehtë për t'u hequr. Nuk lë pas asnjë mbetje ngjitëse pasi hiqet nga sipërfaqja. Ju mund ta përdorni këtë shirit për muaj të tërë dhe nuk do të dëmtojë asnjë material.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Shiriti është i lehtë për t'u përdorur. Ngjiten në mur të madh. Ne e përdorëm këtë shirit gjatë verës për të parandaluar hyrjen e mushkonjave në dhomë, gjë e mrekullueshme!

Jeongbinn - Tirana

Ky kasetë mund të përdoret për mijëra gjëra në shtëpi. Nuk lë mbetje edhe pasi të jetë ngjitur për një muaj.

Sidorela - Shkodër

Paketuar shumë mirë. Punon shkëlqyeshëm. Unë rekomandoj shumë.

Rrezon - Durrës

Një mik sugjeroi ta përdor këtë shirit në dritaren e makinës sime sepse shiu rridhte gjithmonë. As edhe një pikë nuk kaloi nëpër të.

Koranfo - Vlorë

TaperiorX - Rrip mbyllës i derës së tejdukshme

Kjo shirit do të ndalojë depërtimin e insekteve, pluhurit, erës dhe ujit që del nga dera. Është i dobishëm për mbrojtjen e dyerve rrëshqitëse dhe xhami, fundin e derës, dritaret prej alumini, dhomën e dushit...

2980Lek 1490Lek
shuma:

1x  1490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,040Lek /copë

3x  890Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Rrip vulosës ngjitës

Materiali:

Silikoni

Gjerësia:

45 mm

Gjatësia:

5 m

Ku duhet ta dërgojmë porosinë tuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 Lek 1490 Lek -45%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, hëne 06.03 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt