Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Spatro - Mbajtëse telefoni rrotulluese dhe e tërhequr për makinë

Asnjëherë mos i hiqni sytë nga rruga. Shijojeni me këtë mbajtëse telefoni makine që montohet mirë në pasqyrën e pasme të automjetit.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 49%
5180Lek
2590Lek

🚚 Dorëzim i shpejtë 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Gjeni me lehtësi vendin e duhur për telefonin tuaj

Montojeni thjesht në pasqyrën e pasme dhe mbajeni telefonin në dorë. Mos u mundoni më për të gjetur vendin e duhur për të vendosur telefonin tuaj gjatë vozitjes.

Mund të rregullohet me një lëvizje të thjeshtë të dorës

Mund ta vendosni ose ta merrni telefonin me njërën dorë nga mbajtësi kur vozitni. Për më tepër, me dizajnin e rrotullimit 360 gradë ju mund ta rregulloni lehtësisht këndin me një dorë.

E qëndrueshme në çdo rrugë

Ngjitet fort në pasqyrën e pasme dhe qëndron në vend edhe në rrugët më me gunga. Mbushësit dhe kapëse kundër rrëshqitjes ju lejojnë të përdorni rehat telefonin tuaj, pa u lëkundur dhe lëvizur.

Lëvizeni atë në një çast kur nuk është në përdorim

Lëvizeni atë nga pamja juaj me një lëvizje të thjeshtë të dorës. Ekziston një bulon rregullues që e bën mbajtësin të lëvizë majtas dhe djathtas në një sekondë.

Mbajini fëmijët të argëtohen gjatë udhëtimeve të gjata

Krahu mbajtës zgjatet në mënyrë që telefoni të shihet nga bashkëpasagjerët në automjet. Lërini fëmijët të shikojnë një film vizatimor ose këngë për fëmijë dhe mbajini të zënë gjatë udhëtimeve të gjata me makinë.

Ngarje më e sigurt dhe më e këndshme

Mbajtësja ka rrotullim 360° për rregullim për ngarje të sigurt dhe komode. Rregullojeni atë në këndin që do t'i përshtatet më mirë nevojave dhe preferencave tuaja.

Keni një pasqyrë të plotë të rrugës përpara

Ky model ju lejon të keni këndin më të mirë të shikimit për telefonin tuaj dhe nuk do të bllokojë shikimin tuaj. Do të shihni secilën anë të rrugës dhe të gjithë pjesëmarrësit në trafik rreth jush.

Përdorni telefonin tuaj pa duar

Vendoseni telefonin tuaj në këtë mbajtëse të dobishme dhe ndiqni udhëzimet GPS gjatë vozitjes. Ai do të qëndrojë i sigurt brenda mbajtësit, pa rrezik të bjerë jashtë ose të dëmtohet.

E përputhshme me shumicën e telefonave

Mbajtëse e fortë me katër pika kapëse mban shumicën e telefonave inteligjentë të disponueshëm në treg. Bëjini udhëtimet me makinën tuaj të thjeshta dhe praktike, qofshin ato në distanca të gjata apo të shkurtra.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ishte shumë e lehtë për t'u montuar. Rekomandim me gjithë zemër.

Lukas - Elbasan

Përshtatet dhe është e mrekullueshme për të parë në nivelin e syve. Produkt i madh!

Arlinda - Shkodër

Shumë mirë tani për tani, do ta shohim qëndrueshmërinë e tij në të ardhmen. Eshte shume e mire!

Koranfo - Vlorë

Spatro - Mbajtëse telefoni rrotulluese dhe e tërhequr për makinë

Asnjëherë mos i hiqni sytë nga rruga. Shijojeni me këtë mbajtëse telefoni makine që montohet mirë në pasqyrën e pasme të automjetit 🚕 📲

5180Lek 2590Lek
shuma:

1x  2590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,690Lek /copë

3x  1,390Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një mbajtëse telefoni e rrotullueshme dhe e anulueshme për makinën.

Materialet:

ABS

Përmasat:

9,5 x 8,5 x 14,5 cm

Ngjyra:

E zezë

Ku duhet ta dërgojmë porosinë tuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

5180 Lek 2590 Lek -45%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 30.03 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt