Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Mbajtës i gjatë fleksibël i telefonit

Vlerësimi 4,7 / 5

Lironi duart - përdorni telefonin dhe tabletin tuaj të qetë në çdo situatë

3180Lek
1590Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1140Lek /copë

3x  990Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Ideale për të parë video, për të dëgjuar muzikë pa mbajtur pajisjen

I përshtatshëm për dhoma gjumi, kuzhina, palestra dhe zyra

Mbajtës fleksibël i telefonit deri në 70 cm të gjatë

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 Lek 1590 Lek -23%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 18.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt