Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Shappies - Dollakë ushtrimesh

Vlerësimi 4,7 / 5

🏃‍♀ Rritni efektet e trajnimit tuaj! Dollakë sportive të veçanta ju ndihmojnë të formoni trupin tuaj më shpejt dhe të ndjeni rezultatet tuaja të stërvitjes më shpejt. 💪 Materialet: 70% neopren, 15% najlon, 15% poliestër

Madhësia Perimetri i ijeve (cm) Perimetri i belit (cm)
S92-9668-72
M99-10276-80
L105-10885-90
XL113-11896-102
XXL123-128108-114
XXXL134-140121-128
3780Lek
1890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1440Lek /copë

3x  1290Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Bërë nga një material i veçantë që rrit djersitjen për efekte më të mira stërvitore

Materialet fleksibël i bëjnë ato të shkëlqyera për palestër, yoga, vrapim ose shëtitje

Dollakë novatore ndihmojnë në formimin e barkut 🙆‍♀️

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3780 Lek 1890 Lek -48%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, mërkure 21.06 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt