Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Përshtatës me thumba Rivelo

Vlerësimi 4,7 / 5

Ri Gërshetim i lehtë, i thjeshtë dhe i shpejtë i llojeve të ndryshme të materialeve pa përpjekje me ndihmën e një përshtatësi revolucionar që përdor fuqinë e stërvitjes! 🔩

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,923Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Ad Përshtatësi i shpejtë kthehet në pak sekonda

Transformon stërvitjen në një gozhdë elektrike

I përshtatshëm për madhësi të ndryshme të thumba

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

6380 Lek 3190 Lek -37%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, hëne 10.04 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt