Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Set konfeksionesh profesionale MrCakesie

Vlerësimi 4,7 / 5

Ëmbëlsira të përsosur si nga dritaret e ëmbëlsirave të famshme që të ftuarit dhe familja do të hanë me një vështrim!

7380Lek
3690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,740Lek /copë

3x  2,423Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

PERFEKT DEKORONI EMBELSIRAT – LEHTË DHE PA GABIME

Një grup i veçantë i aksesorëve të ëmbëlsirave që krijojnë vepra të vërteta arti nga ëmbëlsirat tuaja pa goditje të ngathët dhe gabime në dekorimin.

ALETE QË I POSEDOJN EMBELTORET PROFESIONALE

Mjete unike profesionale - stendë rrotulluese, prestar për biskota, çanta, shtesa, spatula - në një grup ekonomik që përdoret nga mjeshtrat kryesorë të ëmbëlsirave!

SET I SHUME PERDORSHEM DHE EKONIMIK

Një grup prej 137 mjetesh të ndryshme profesionale për të dekoruar ëmbëlsira dhe pasta në të cilat keni gjithçka që ju nevojitet për shijet e ëmbla të dekoruara në mënyrë të përsosur.

TREGUESI I DUKSHËM I FUNKSIONALITETIT

1 shtojca rrotulluese me pjesën rrëshqitëse 2 55 bashkangjitjet standarde për dresirim 3 Dy amortizues (adaptorë) 4 Tetë shtesa me lule 5 Reduktor trefishtë (përshtatës) 6 kuti plastike për zgjatje 7 Dy dresira veshjesh silikoni 8 30 qese për veshjen e disponueshme 9 Dy spatula 10 furça 11 laps dekorativ 12 Tri shtojcë plastike për stilolaps 13 Gërshërë për transferimin e trëndafilave nga mbajtësi 14 Tri copëza plastike 15 mistri Fondant 16 Dy trëndafila për të bërë trëndafila 17 Prerëse biskota 18 14 prestarë fondantësh 19 Pesë lugë matëse 20 Dy shirita gome për çanta rrobash 21 Perzierse

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

7380 Lek 3690 Lek -41%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt