Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Mbajtës magnetik për telefonin MagnetiX

Vlerësimi 4,7 / 5

Kombinoni elegancën dhe praktikën! Një mbajtëse telefoni minimaliste me dy shirita vetëngjitës falas do t'ju ndihmojë të përdorni telefonin tuaj gjatë vozitjes dhe do t'i jepni brendësisë së makinës një pamje moderne 📲 🚗

3180Lek
1590Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,140Lek /copë

3x  990Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Instalim i lehtë pa mjete ose dëmtime të përhershme në makinë 🙆‍♂️

Ai rrotullohet 360 gradë dhe mund të vendoset kudo

Mbajtësi ka magnet të fortë që mbajnë telefonin tuaj pa marrë parasysh sa e pabarabartë është rruga

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 Lek 1590 Lek -24%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 04.04 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt