Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

KitchPro - Përpunues ushqimi në kuzhinë

Vlerësimi 4,7 / 5

Mjetet e kuzhinës me shumë qëllime bluajnë, copëtojnë, copëtojnë dhe shtypin ushqimin për t`ju ndihmuar të përgatitni ushqime të shijshme shpejt! 🍝 🍲

7380Lek
3690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,690Lek /copë

3x  2,357Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

E fuqishme për përpunimin e mishit, perimeve dhe frutave 🍖 🍅

Ky ndihmës kuzhine ka një enë me kapacitet të madh prej 2L 👩‍🍳

Mënyra më efektive për të përgatitur ushqime të plota me vetëm një mjet kuzhine 🍜 👌

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

7380 Lek 3690 Lek -22%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, mërkure 27.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt