Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

KitchPro – Kuzhina me shumë detyra

Pajisja shumëfunksionale e kuzhinës bluan, pret, copëton dhe pure ushqimin për t'ju ndihmuar të përgatitni ushqime të shijshme më shpejt!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 49%
8580Lek
4290Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

E rëndësishme: Ndryshe nga pajisjet e tjera që kanë shumë pjesë, ky procesor me vetëm 4 pjesë pastrohet në disa hapa. Shpëlajeni tasin, tehet dhe kapakun nën ujë të rrjedhshëm. Fshijeni kokën e pajisjes me një leckë të lagur.

Tehu i fortë prej çeliku inox do të copëtojë pa asnjë problem mishin më të fortë dhe perimet më të forta. Zgjidhni si dhe sa dëshironi të prisni ose bluani përbërësit për vaktet.

Përgatitni ushqime të plota me vetëm një mjet kuzhine

Përdorni kohën tuaj në mënyrë efikase! Kjo pajisje është mënyra më efikase për të përgatitur ushqimin sepse përpunon të gjithë përbërësit e nevojshëm për një vakt të plotë për familjen tuaj.

Përpunimi i shpejtë i përbërësve

Duhen vetëm 30 sekonda që përbërësit e dëshiruar të priten ose bluhen në feta! Kjo garantohet nga një motor i fuqishëm bakri 200 W, një bosht i strehës prej çeliku dhe 4 tehe të forta.

Çdo gjë është gatuar në mënyrë të barabartë

Procesori i copëton përbërësit në copa të madhësisë së njëjtë. Mishi dhe perimet do të gatuhen në të njëjtën kohë, pa copa të djegura dhe të paziera.

Nuk ka rrëmujë në kuzhinë

Përveçse ka më shumë hapësirë në desktop, pjesa e poshtme e pajisjes mbrohet nga një unazë kundër rrëshqitjes. Pajisja nuk do të përdridhet ose përbërësit do të derdhen dhe derdhen në sipërfaqen e punës.

Përpunon sasi të mëdha përbërësish

Falë enës me një kapacitet prej 2 litrash, përmban mjaftueshëm përbërës për drekë për një familje katër anëtarësh. Përgatitni supa të shëndetshme, qofte ose përzierje perimesh.

Përzieni qull të shëndetshëm për fëmijë

Në vetëm pak çaste, bëni qull të shijshëm dhe të shëndetshëm për fëmijën tuaj pa aditivë. Tasi dhe tehet janë bërë nga materiale të sigurta për përdorim në kuzhinë.

Zëvendëson pajisjet e tjera të kuzhinës

Thuaj lamtumirë një banaku të çrregullt kuzhine plot me pajisje të ndryshme! Në të merrni të gjitha funksionet e një pajisjeje për lëngimin, copëtimin, përzierjen dhe zierjen e përbërësve.

Lehtë për t’u përdorur

Nuk ka kabllo dhe udhëzime të ndërlikuara për t'u ndjekur! Vendosini përbërësit në enë dhe zgjidhni një nga dy shpejtësitë e dëshiruara.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Unë bëj qull për fëmijën tim çdo ditë. Gjithçka është e shpejtë dhe e lehtë, ua rekomandoj ngrohtësisht të gjitha nënave.

Megan - Durrës

Më në fund kam një kuzhinë të rregullt pa 10 pajisje në sipërfaqen e punës. Përveç shumë detyrave, tani kam hapësirë të mjaftueshme për koleksionin tim të bukur të librave të gatimit.

Tahrijah - Tirana

Unë bluaj dhe bëj kombinimet e mia të mishit për Barbecue!

Getoard - Elbasan

Për mua, kjo është një gjë e mrekullueshme, praktikisht shpejt kur duhet ta pres për drekë..

Fatlind - Kamëz

KitchPro - Përpunues ushqimi në kuzhinë

Mjetet e kuzhinës me shumë qëllime bluajnë, copëtojnë, copëtojnë dhe shtypin ushqimin për t`ju ndihmuar të përgatitni ushqime të shijshme shpejt! 🍝 🍲

8580Lek 4290Lek
shuma:

1x  4290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2840Lek /copë

3x  2356.67Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

KitchPro është një multifunksion i fuqishëm kuzhine që e bën përgatitjen e ushqimit të shpejtë dhe të lehtë.

Materiali:

çelik inox 304, plastikë ABS, xham borosilikat

Kapaciteti i kontejnerit:

2 litra

Paketimi:

1 x me shumë praktika KitchPro

Ku duhet ta dërgojmë porosinë tuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

8580 Lek 4290 Lek -48%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 30.05 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt