Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Mbajtësi i telefonit - Holdio

Vlerësimi 4,7 / 5

Një mbajtëse e rregullueshme e telefonit e bën makinën tuaj më të sigurt! Mund të rrotullohet 360 gradë dhe të përshtatet në pozicionet e ndryshme që ju nevojiten për të shijuar drejtimin.

5380Lek
2690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  2690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,740Lek /copë

3x  1,423Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Përdoreni kudo - vendoseni në tavolinë, krevat, raft... dhe shikoni video, filma dhe rrjete sociale në celular në mënyrën më të këndshme

Bërja e selfieve dhe videove perfekte nuk ka qenë kurrë më e lehtë

Falë mbajtësit të telefonit të rregullueshëm, drejtimi me navigim nuk ka qenë kurrë më i lehtë

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

5380 Lek 2690 Lek -33%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt