Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Komplet luksoz për meshkuj 5 në 1 Hilcon

Vlerësimi 4,7 / 5

Një set fantastik me artikuj klasikë për meshkuj që duhet të ketë çdo zotëri: syze dielli, portofol, orë, rrip dhe stilolaps. 👨‍💼 Materialet: Eko lëkurë, çelik inox, xhami

7780Lek
3890Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2690Lek /copë

3x  2290Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Koleksioni më i mirë i aksesorëve të modës tani me një çmim të volitshëm 💖 🙆‍♂️

Materialet cilësore dhe dizajni elegant do të plotësojnë stilin tuaj 👨 👌

Linjat e pastra dhe detajet e denjë janë bartësit e një shkëlqimi luksoz që bie menjëherë në sy. 👌

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

7780 Lek 3890 Lek -28%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 18.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt