Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Glopp - Një aromë e parezistueshme

Vlerësimi 4,7 / 5

Një aromë e fuqishme për burrat që guxojnë të kapërcejnë kufijtë! Shijoni një kombinim tërheqës të shënimeve prej druri 🙆‍♂️

4980Lek
2490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  2490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,540Lek /copë

3x  1,223Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Kombinimi perfekt i mykut të lisit dhe notave të frutave të freskëta

Vetëm disa pika parfum lë një aromë të qëndrueshme

Aromë tërheqëse mashkullore për të gjitha stinët

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

4980 Lek 2490 Lek -34%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 28.03 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt