Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Furgetty – Një grup me 4 heqëse qimesh për kafshët shtëpiake

Zgjidhja inteligjente tërheq qimet e kafshëve gjatë larjes dhe tharjes së rrobave! Tani artikujt tuaj të larë mund të jenë vërtet pa qime.

★ ★ ★ ★ ★ (121)

Blerje 100% e sigurt.

Garanci 100% e kënaqësisë

Kthimi i parave

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mund të përdoret në lavatriçe dhe tharëse

Kompleti ka 2 vegla të ripërdorshme të verdha dhe 2 jeshile që mund t'i përdorni si në rondele ashtu edhe në tharëse. Në këtë mënyrë ju mund të hiqni absolutisht çdo qime të kafshëve shtëpiake nga rrobat dhe mbulesat.

Dorëzim i shpejtë

Nga 3 deri në 4 ditë pune nga shërbimi i dorëzimit!

Produkt i kontrolluar

Produkti është testuar plotësisht dhe ne garantojmë korrektësinë e tij

Garancia

Nëse produkti nuk i plotëson pritjet tuaja, ne do t`ju kthejmë paratë tuaja pa pyetje të mëtejshme.

Kap pluhurin dhe grimcat e tjera

Hiqni me efikasitet qimet, pluhurin dhe grimcat e vogla të papastërtisë nga veshjet, mobiljet dhe sendet tuaja dekorative. Mbajeni shtëpinë tuaj të pastër me një vegël të vërtetë shumëfunksionale.

Hiqni flokët nga rrobat në pak çaste

Më në fund, mund të përqafoni dhe përqafoni kafshën tuaj pa u shqetësuar për flokët në rroba. Përveç përdorimit në lavatriçe dhe tharëse, ju mund të hiqni qimet edhe nga rrobat që keni veshur aktualisht.

Nuk zë hapësirë

Heqësi fleksibël i qimeve me diametër 9 cm nuk do të zërë shumë hapësirë në lavatriçe. Mbushni lavatriçen me rroba dhe hiqni lehtësisht qimet e kafshëve shtëpiake.

I sigurt për rroba, kafshë shtëpiake dhe fëmijë

Materiali është jo toksik, anti-alergjik, gjë që e bën të sigurt për kafshët shtëpiake, fëmijët dhe veshjet tuaja. Nuk ka nevojë të përdorni detergjentë të fortë për të hequr papastërtitë dhe qimet e kafshëve nga rrobat.

Hiqni qimet edhe nga mobiljet

Materiali fleksibël dhe ngjitës kap qimet e qenve dhe maceve nga rrobat dhe mobiljet tuaja. Përdoreni atë për të hequr qimet e kafshëve shtëpiake nga divanet, karriget e veshur me susta dhe kolltukët.

I butë me veshjet

Bërë nga material i qëndrueshëm, por i butë që nuk do të dëmtojë veshjen tuaj. Futini në lavatriçe edhe me materialet më delikate, nuk do të grisen dhe nuk do të prishen.

Nuk ka nevojë të lani rrobat dy herë

Nuk do t'ju duhet më t'i lani rrobat dy herë, vetëm për të hequr qafe qimet e kafshëve. Kurseni ujë, para, kohë dhe, më e rëndësishmja, kurseni nervat tuaja!

Përdorimi i pakufizuar

Materiali është i ripërdorshëm dhe mund të pastrohet me ujë! Ruani ato pranë makinës larëse dhe tharëse, për t'i arritur sa herë që keni nevojë të hiqni qimet e kafshëve shtëpiake.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Kemi dy qen dhe një mace. Shtëpia jonë ishte gjithmonë e çrregullt më parë, por tani falë këtyre heqësve të qimeve gjithçka është e pastër. Rekomandim me gjithë zemër.

Desiree - Kamëz

Funksionon shkëlqyeshëm. Thjesht vendoseni në lavatriçe, çdo herë do të keni rroba pa qime.

Sidorela - Tirana

Shumë e lehtë për t'u përdorur.

Megumi - Elbasan

Ndihmon shumë për pastrimin e divanit edhe pse është i butë. E shkëlqyeshme për familjet me kafshë shtëpiake.

Arlinda - Shkodër

Furgetty - Set me 4 heqëse qimesh për kafshët shtëpiake

Zgjidhja inteligjente tërheq qimet e kafshëve gjatë larjes dhe tharjes së rrobave! Tani artikujt tuaj të larë mund të jenë vërtet pa qime 🐶 ✨

2980Lek 1490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

1x  1490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,040Lek /copë

3x  890Lek /copë

DokiShop klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Pagesa në dorëzim

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

44-ditë garanci në kthimin e parave

Garanci 100% e kënaqësisë

Informacione shtesë për produktin

Përshkrimi:

Një komplet 4 heqës qimesh për kafshët shtëpiake.

Materiali:

Silikoni

Diametri:

9 cm

Pesha:

55 gr

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 Lek 1490 Lek -30%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, hëne 06.03 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt