Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Set bizhuterish luksoz Extravaganza

Vlerësimi 4,7 / 5

Everything️ Gjithçka që i duhet një gruaje për të ndjerë dhe për t`u dukur joshës - një set mahnitës me një orë luksoze, gjerdan, byzylyk dhe vathë. ✨ Materialet: Çelik inox, zirkone

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,923Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Një grup bizhuterish të stilit luksoz me gurë me shkëlqim është i mrekullueshëm për raste të veçanta

Kombinojeni këtë bizhuteri me një orë ose vishini veçmas ⌚ 💖

Komplet bizhuterish prej 5 pjesësh të bëra nga materiale me cilësi të lartë, mjeshtëri të shkëlqyeshme-tani me një çmim të përballueshëm

Shfaqja piktorike e funksionalitetit

1) Një orë me një rrip të fortë dhe një dial të pazakontë 2) Byzylyk elegant i hollë 3) Vathë joshës me gurë me shkëlqim 4) Gjerdan luksoz me gurë shkëlqyes

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

6380 Lek 3190 Lek -22%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt