Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Ducket – Doreza për motoçikleta

Vlerësimi 4,7 / 5

Doreza që do ta bëjnë drejtimin e një motoçiklete shumë më komode. Nuk keni pse t'i hiqni ato kur përdorni telefonin, pasi këto doreza janë të ndjeshme ndaj ekranit me prekje!

MadhësiaMLXLXXL
Gjerësia e pëllëmbës7-8 cm8,5-9,5 cm9,5-10 cm10 cm
Perimetri i pëllëmbës14-16 cm17-19 cm19-20 cm20 cm
5580Lek
2790Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  2790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,840Lek /copë

3x  1,523Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Nuk ka shqetësime dhe flluska në duar

Harrojeni të gjithë shqetësimin në duar që keni pasur gjatë vozitjes. Materiali me cilësi të lartë ofron një kapje fantastike. Përthithës efektivisht ndikimin, duke lehtësuar shqetësimin dhe lodhjen.

Përgjigjuni thirrjeve të rëndësishme pa i hequr dorezat

Nuk është e nevojshme t'i hiqni dorezat sa herë që dëshironi t'i përgjigjeni një mesazhi ose të merrni një telefonatë. Këto doreza janë të pajtueshme me ekranin me prekje në majë të gishtit.

Duart e djersitura janë e kaluara juaj

Duart qëndrojnë në temperaturën perfekte falë materialeve që marrin frymë dhe ajrosjes së shkëlqyer. Nuk ka më duar të djersitura dhe parehati.

Keni kontroll më të mirë të motoçikletës

Këto doreza janë krijuar për të rritur kapjen mbi timon. Kjo garanton kontroll më të mirë dhe kalim më të mirë mbi motoçikletë.

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

5580 Lek 2790 Lek -33%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt