Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Donnela – Aromë e parezistueshme për zonjat me klas

Vlerësimi 4,7 / 5

Notat e freskëta të agrumeve do t'ju mbajnë të freskët gjatë gjithë ditës, ndërsa notat e larta të jaseminit do të zgjojnë feminitetin tuaj të këndshëm.

3180Lek
1590Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,140Lek /copë

3x  990Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Një aromë që do t'ju bëjë të dallueshëm

Kjo është aroma që do të bëhet shenja juaj! Me notat e saj të paharrueshme, do të jeni të dallueshëm kudo që të shkoni.

Një formulë e përsosur e notave magjepsëse që zgjat gjatë

Një aromë e qëndrueshme e krijuar nga artistët më të mirë të botës lë një ndjesi të këndshme në lëkurën tuaj. Vishni atë gjatë gjithë ditës dhe do të mbetet i njëjti intensitet.

Bëhuni personazhi kryesor kudo

Miqtë tuaj vazhdimisht do t'ju pyesin se ku e keni blerë këtë aromë dhe njerëzit përreth do të jenë të kënaqur.

E pershtatshme per cdo rast

Pavarësisht nëse shkoni në zyrë, natën ose në një takim romantik, kjo aromë plotëson çdo stil. Mbani sekretin e pamjes suaj të firmës në këtë shishe.

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 Lek 1590 Lek -37%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 28.03 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt