Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-49%

Donflix – Transmetues HDMI me valë

Vlerësimi 4,7 / 5

Konvertoni çdo telefon në një televizor me ekran të madh dhe shijoni të gjitha llojet e përmbajtjes me rezolucion të plotë HD dhe me zë me cilësi të lartë 🎬🔊

7380Lek
3690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,440Lek /copë

3x  2,023Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Shiko seriale, luaj muzikë dhe më shumë

Luaj lojra, shfaq një prezantim, ndiqni transmetimin e drejtpërdrejtë ose dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Çfarëdo për të cilën jeni gati, mund të transmetohet nga pajisja juaj portative në çdo moment të caktuar. 🙌🍿

Vendoseni shpejt dhe lehtë

Lidheni përshtatësin me televizorin ose projektorin tuaj dhe lidheni atë me telefonin ose tabletin tuaj në sekonda nëpërmjet Wi-Fi. Është i pajtueshëm me telefona dhe sisteme të ndryshme dhe nuk keni nevojë të instaloni ndonjë aplikacion shtesë. 📲💻

Nuk ka më kabllo të çrregullta

Nuk keni nevojë të shqetësoheni me fshehjen e telave të gjatë të ngatërruar pas televizorit. Kjo pajisje e vogël është zëvendësuesi i përsosur për grupin e kabllove në dhomën tuaj të ndenjes dhe dhomën e gjumit. ✅👏

Funksionalitetet e ilustruara:

1) Porta Micro USB 2) Porta e daljes HDMI 3) Butoni i modalitetit 4) Kablloja USB me antenë

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

7380 Lek 3690 Lek -44%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, hëne 17.04 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt