Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Docker - dok i diskut të ngurtë

Doku i diskut të ngurtë ju jep produktivitet më të lartë, xhiro më të mirë dhe akses të të dhënave!

★ ★ ★ ★ ★ (121)

Blerje 100% e sigurt.

Garanci 100% e kënaqësisë

Kthimi i parave

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Zgjatje e përshtatshme e diskut të diskut

Një stacion docking është një mënyrë e përshtatshme dhe e lehtë për të zgjeruar nga jashtë hapësirën e ruajtjes ose arkivimin e të dhënave dhe kopjeve rezervë.

Dorëzim i shpejtë

Nga 3 deri në 4 ditë pune nga shërbimi i dorëzimit!

Produkt i kontrolluar

Produkti është testuar plotësisht dhe ne garantojmë korrektësinë e tij

Garancia

Nëse produkti nuk i plotëson pritjet tuaja, ne do t`ju kthejmë paratë tuaja pa pyetje të mëtejshme.

Përdorim plotësisht i thjeshtuar

Hapësira në pjesën e sipërme ju lejon të lidhni disqet SATA I, II, III 3,5 dhe 2,5 inç, ndërsa mund të lidhni çdo gjë me portat USB, nga disqet USB deri te disqet e jashtme.

Mos u shqetësoni për mbinxehjen

Dizajni vertikal do të parandalojë mbinxehjen e pajisjes, kështu që mund ta përdorni pa asnjë shqetësim.

Funksionim i shpejtë dhe efikas

Thjeshtoni mënyrën se si punoni dhe lidheni edhe më me efikasitet. Stacioni i kyçjes lidh kompjuterin tuaj me të gjitha portat shtesë për funksionim të shpejtë dhe efikas.

Dizajn modern dhe cilësor

Ndryshe nga stacionet e zakonshme të dokimit, të rëndë, ky shquhet për dizajnin e tij modern dhe cilësinë e lartë që garanton përdorim afatgjatë.

Përdorimi më i lehtë i të dhënave

Rikuperoni, transferoni ose arkivoni të dhënat dhe provoni ose krahasoni disa disqe të fortë.

Mbrojtje e integruar për stabilitet dhe siguri

Nuk do të ketë qarqe të shkurtra ose mbingarkesa të rrjetit me këtë stacion sepse ka mbrojtje të integruar që ofron siguri gjatë funksionimit.

Përputhshmëri e shkëlqyer me pajisje të tjera

Ky stacion dokues elegant rrit produktivitetin me një lidhje të shpejtë. Ai ofron transferim jashtëzakonisht të shpejtë të të dhënave dhe përputhshmëri me një numër të madh pajisjesh periferike, si disqet e jashtëm, printerët dhe skanerët.

Lehtësisht i lëvizshëm dhe përshtatet kudo

Është i lehtë dhe i lehtë për t'u bartur. Mund ta vendosni në çdo cep të tavolinës suaj dhe madje ta mbani në udhëtime.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Stacion i shkëlqyeshëm. Falë mbështetjes që më ndihmoi ta bëj më të lehtë konfigurimin dhe përdorimin.

Megan - Vlorë

Me kosto shumë efektive, veçanërisht nëse përdorni shpesh disa disqe.

Lukas - Kamëz

Nuk mund ta besoj sa ma ka lehtësuar punën, nuk e di se çfarë kam pritur deri tani për ta blerë. Rekomandim!

Koranfo - Elbasan

Docker Hard Drive Dock

Stacioni i lidhjes së diskut të ngurtë ju jep akses të shpejtë në të dhënat e ruajtura 📋

7380Lek 3690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,690Lek /copë

3x  2,357Lek /copë

DokiShop klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Pagesa në dorëzim

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

44-ditë garanci në kthimin e parave

Garanci 100% e kënaqësisë

Informacione shtesë për produktin

Përshkrimi:

Docker është një dok hard drive.

Materiali:

ABS plastike

Përmasat:

17,9 cm x 10,9 cm x 9,9 cm

USB:

2.0

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

7380 Lek 3690 Lek -22%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt