Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Komplet piercing - Decape

Vlerësimi 4,7 / 5

Komplet plotësisht i sigurt dhe hipoallergjik me 1 vegël shpimi, vathë për veshët dhe hundën. Shponi veshët ose hundën shpejt dhe thjesht! Materiali: Çelik inox

3180Lek
1590Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  1590Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,140Lek /copë

3x  990Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Duhen vetëm 4 hapa dhe pak minuta për të shpuar veshët ose hundën

Nuk duhet të shkoni më në studio piercing, bëjeni vetë nga shtëpia juaj

Materiali hipoalergjik është i sigurt për lëkurën tuaj

Shpimi i veshit pa stres

Shponi veshët e fëmijës tuaj pa stres nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Seti përmban dy vathë, një vath në hundë dhe një makinë plastike.

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 Lek 1590 Lek -33%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt