Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Comby – Drejtues elektrik i flokëve dhe mjekrës

Zgjedhja më e mirë për burrat urban! Me këtë krehër elektrik, ju mund të stiloni flokët dhe mjekrën tuaj pa mundim në çdo kohë! Materialet: ABS, metal

-50%

Rezerva: Në dispozicion

5380Lek
2690Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Paketimi: Comby

Mënyra e pagesës: Pas pranimit

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Një krehër elektrik revolucionar nga bota e modës

Comby është mjeti më i mirë për rregullimin dhe stilimin e mjekrës dhe flokëve, i krijuar për njeriun modern me shije të epokës së re. Pastroni flokët dhe mjekrën me zero përpjekje dhe grumbulloni komplimente si kurrë më parë!

Flokë të lëmuar dhe me shkëlqim

Krehja elektrike është prej qeramike të cilësisë së lartë, e cila nuk do të dëmtojë flokët dhe do t'i bëjë ato të lëmuara dhe elastike.

Drejtoni flokët në pak minuta

Ky krehër ju lejon të voluminoni shpejt flokët, të rrafshoni flokët anash, të drejtoni flokët kaçurrela ose mjekrën. Duhen vetëm 15 sekonda për t'u ngrohur dhe ju jeni gati për të nisur!

Ideale për mëngjeset e ngarkuara

Nuk ka humbje kohe me një krehër elektrik. Ngrohet për 15 sekonda në temperaturën 120 gradë, optimale për stilimin e flokëve.

Parandaloni dëmtimin e flokëve

Ky krehër vjen me një dizajn kundër djegies. Dhëmbët ngrohës më të shkurtër qeramike janë të rrethuar nga dhëmbët më të lartë të krehës së gomës, të cilët mbrojnë flokët dhe mjekrën tuaj nga djegia.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  2690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,740Lek /copë

3x  1,423Lek /copë

Mjekra juaj do të vihet re nga femrat!

Mos e neglizhoni! Mjekra juaj do të tërheqë vëmendjen e grave, ndaj mbajeni të pastër dhe të rregullt. Ky krehër elektrik do të drejtojë dhe zmadhojë flokët dhe mjekrën tuaj.

Udhëtim miqësor

Madhësia e këtij krehri është mjaft kompakte dhe për shkak të dizajnit të tij të lehtë, mund ta çoni kudo që të shkoni. Është ideale për udhëtimet tuaja të biznesit dhe pushimeve.

I sigurt për t'u përdorur

Krehri ynë nuk nxehet aq sa hekuri drejtues, kështu që nuk do t'ju djegë flokët ose nuk do t'i dëmtojë flokët ose gishtat.

Dorezë e rehatshme ergonomike

Ofron një dorezë të rehatshme ergonomike dhe një kordon elastik me rrotullim 360°, duke parandaluar ngatërrimin gjatë përdorimit. E krijuar për t'iu përshtatur pëllëmbëve të meshkujve, nuk do t'ju lërë të ndiheni të lodhur apo të dhembur edhe pas përdorimit të gjatë.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ky krehër më ndihmoi shumë. Nxehet shumë shpejt, kështu që është ideal sa herë që jam në nxitim. Mjekra ime është e gjatë, por tani duket kaq e pastër dhe e rregullt.

Hoohi - Vlorë

Jam i impresionuar nga cilësia e këtij krehri të lirë. Bën atë që supozohet të bëjë, të më drejtojë flokët dhe mjekrën në një kohë të shkurtër.

Fatlind - Durrës

Burri im e bleu, por edhe mua më pëlqen. Është i sigurt për t'u përdorur pasi ka një dizajn kundër djegies, kështu që flokët e mi janë të krehur mirë tani.

Sidorela - Shkodër

Bëhuni menjëherë një model mjekre
  • Bëjini flokët tuaj të butë dhe me gëzof
  • Temperatura ideale prej 120°C
  • Projektuar për të shmangur djegiet
  • Dizajn i thjeshtë dhe praktik
  • Nxehet në 15 sekonda

Nuk ka më humbje kohe

Nuk ka më humbje kohe Do t'ju duhen 3 minuta për të dizajnuar një stil që do të zgjasë për një ditë. Pavarësisht nga flokët e gjatë apo të shkurtër, ai do të zbusë shpejt kërcitjen dhe do t'i riformojë flokët tuaj.

DREJTOJ

KURL

RRASHOJ

SHPEJTË

Përshkrime:

Mjekër elektrike qeramike dhe krehër flokësh.

Materialet:

ABS, metal

Ngjyrat:

Bardh e zi

Përmasat:

23 x 3 cm

MIRËMBAJTJA:

Fshijeni me një leckë të butë me fibra.

PARALAJMËRIM:

Edhe pse është prej materiali cilësor, këshillohet trajtimi i kujdesshëm për të shmangur dëmtimet.

SHËNIM:

Kur nuk është në përdorim, hiqeni nga priza.

RUAJTJA:

Ruajeni në një vend të thatë, larg burimit të ujit.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

5380Lek
2690Lek
+ Shërbimi postar
Blije Comby

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Paketimi:

Mënyra e pagesës: Pas pranimit

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

5380 Lek 2690 Lek -22%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt