Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Chromoly – Përshtatës me valë HDMI

Vlerësimi 4,7 / 5

Shikoni dhe dëgjoni përmbajtje me cilësi të shkëlqyer në televizorin tuaj, duke e transmetuar me valë nga telefoni, tableti ose laptopi juaj!

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,923Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Shijoni cilësinë e përsosur të imazhit

Nuk ka më të zbehni sytë duke u përpjekur të shikoni një film në një ekran të vogël smartphone. Bëni vetes kokoshka dhe shijoni filma me imazh të pastër kristal në ekranin e televizorit.

Mbështet pajisje dhe sisteme të ndryshme

Pajisja praktike do të funksionojë me telefona dhe sisteme të ndryshme, nuk ka nevojë për adaptorë shtesë. Një klikim dhe do të mund të luani çdo përmbajtje në ekranin e televizorit.

I lëvizshëm dhe i lehtë

Pse të mos bëni një festë karaoke të improvizuar në shtëpinë e mikut tuaj ose një mbrëmje filmi në kopshtin tuaj. E gjithë kjo është e mundur falë kësaj pajisjeje të dobishme dhe kompakte

Funksionalitetet e ilustruara:

1) Porta mikro USB
2) Porta e daljes HDMI
3) Butoni i modalitetit
4) Kabllo USB me antenë

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

6380 Lek 3190 Lek -33%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, hëne 08.08 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt