Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Prerëse flokësh me lidhës USB Choppert

Vlerësimi 4,7 / 5

Prerësja e flokëve me cilësi të lartë ju lejon të bëni modele flokësh origjinale dhe të stiloni mjekrën tuaj sipas dëshirës. Isshtë zbukuruar me një trup të gdhendur në mënyrë unike dhe dizajn ergonomik.

6380Lek
3190Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,923Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Prerje dhe stil si një floktar profesionist

Ofron saktësi dhe kontroll të plotë gjatë prerjeve të flokëve

Prerësi i vetëm i flokëve që vazhdimisht jep rezultatet e pritshme

Shfaqja piktorike e funksionalitetit

1 prerës flokësh 2 Zgjerime të dimensioneve të ndryshme 3 Vaj lubrifikues teh 4 Furçë pastrimi 5 Kabllo karikimi 6 Fole për kabllo

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

6380 Lek 3190 Lek -46%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, enjëte 28.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt