Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

Capelnino – Topuz për flokë

Capelnino – Topuz për flokë

Arritni një model flokësh perfekt në asnjë kohë për çdo rast! Merrni një volum të menjëhershëm me pamje natyrale, pa shkuar te parukierja apo pa kaluar orë të tëra para pasqyrës. Materiali: Fibra sintetike rezistente ndaj nxehtësisë

2980Lek
1490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Mundësia e parave në dorëzim

Lërini flokët tuaj të duken ndryshe çdo ditë

Përzihet mirë me flokë natyralë

Topuzi i flokëve do të duket njësoj si flokët tuaj natyralë, askush nuk do të jetë në gjendje të bëjë dallimin. Ka katër ngjyra për të zgjedhur, kështu që ju mund ta përshtatni lehtësisht me flokët tuaj.

Keni stil elegant të flokëve në një rrahje zemre

Bishti juaj ose topuzi i flokëve do të duket shumë më elegant dhe voluminoz me këtë aksesor flokësh. Në vend që të përpiqeni të caktoni një takim me parukierin, bëjeni vetë.

E mirëmbajtur lehtësisht

Ndryshe nga shumë aksesorë dhe paruke flokësh, kjo mund të lahet! Thjesht futeni në pak ujë dhe lajeni me një shampo të butë. Lëreni të thahet natyrshëm, krehni lehtë dhe përdorni përsëri.

Bisht i ulët, bisht i lartë, topuz apo edhe gërshe! Të gjitha këto modele flokësh i zgjidhni dhe i bëni vetë me ndihmën e këtij aksesori flokësh, me lehtësi dhe përpjekje minimale.

Dukeni elegante çdo ditë
Stiluar lehtësisht
Nuk ka shkuar në parukeri
Pamje realiste voluminoze
Qëndron fort në vend
Përputhet mirë me flokët natyralë

Ndryshoni pamjen tuaj në dy sekonda

Përfitoni nga zbritja e sasisë!

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Shumë e bukur.

Megan - Shkodër

Ngjyra përputhet në mënyrë të përkryer me fotot.

Sara - Durrës

Duket e natyrshme.

Ana - Vlorë

Shumë i dobishëm kur flokët janë të çrregullt...

Tahrijah - Elbasan

Capelnino – Topuz për flokë

Arritni një model flokësh perfekt në asnjë kohë për çdo rast! Merrni një volum të menjëhershëm me pamje natyrale, pa shkuar te parukierja apo pa kaluar orë të tëra para pasqyrës. Materiali: Fibra sintetike rezistente ndaj nxehtësisë

1x  1490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,040Lek /copë

3x  890Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :
Zbritje
2980Lek
1490Lek

Rimbursimi është i mundur brenda 44 ditëve - Ju mund ta ktheni produktin tek ne dhe ne do t'jua kthejmë paratë pa pyetje të mëtejshme.

Dorëzim i shpejtë

Cilësi e provuar

Garancia e kënaqësisë

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 Lek 1490 Lek -39%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 04.04 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

0.00Lek 0Lek.


Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt