Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

-50%

Aureas - byzylyk me energji me simbole të fuqishme

Vlerësimi 4,7 / 5

Tërhiqni lumturinë me një byzylyk unik të gdhendur me mantra antike tibetiane. Shtë bërë nga obsidiani i cili mendohet se tërheq energji dhe mendime pozitive.

4580Lek
2290Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

Sasia:

1x  2290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1390Lek /copë

3x  1090Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Ajo sjell lumturi për ata që e veshin

Transformon energjinë negative në pozitive

Mbron si një engjëll mbrojtës

Ku ta dërgojmë porosinëtuaj?

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Lajmërimi i dërgesës

Pavarsisht rrethanave te jashtëzakonshme, shitja jonë në Internet është duke operaruar në mënyrë të rregullt. Sidoqoftë, për shkakë të numrit të lartë të porosive, porosia juaj do të dërgohet pak me vonesë. Përveç kësaj, ne nuk mund t'ju garantojmë dërgesën para Krishtlindjes. Faleminderit për mirëkuptimin dhe durimin tuaj.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

4580 Lek 2290 Lek -37%
Më dërgo tani
:

Porosisni sot, marte 18.07 dhe do ta merrni shpejt!

Çmimi aplikohet për paketën e librit + produktit

Libër + paketë produkti

Sigurimi I paketimit

95.00 Lek

Dorëzimi prioritar

295.00 Lek

+ 1 vit garanci

395.00 Lek

xxxxxx

Porosia

100 % blerje e sigurt