Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet & Fitnes > YogaTrain
-50%

Skaj sportiv me dollakë YogaTrain

Vlerësimi 4,7 / 5

Wear Veshjet më të mira sportive tani në një dizajn të mahnitshëm! Ky skaj i bukur me dollakë është i shkëlqyeshëm për vrapim, stërvitje, tenis dhe aktivitete të tjera në natyrë. 🏃‍♀ Materialet: 100% poliester

Madhësia Perimetri i belit (cm) Perimetri i ijëve (cm) Gjatësia (cm)
S 68 88 73
M 72 92 74
L 76 96 75
XL 80 100 76
2XL 84 104 77
3XL 88 108 78
7380Lek
3690Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,390Lek /copë

3x  1,957Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Dy copa veshjesh në një

Kombinimi fantastik i një fundi me dollakë është ideal për të gjitha stinët dhe veshjet me shtresa.

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt