Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Shëndeti > XStep Air

Shtojca univerzale për mbathje XStep Air

Shtresat më të rehatëshme në botë për rehati ditore, shputa të çlodhura dhe 100 % kënaqësi!

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6380Lek
3190Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: XStep Air

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Ecni si në re me shtojca revolucionare për këpuca

Mos hiqni dorë nga rehatia, por shijoni çdo hap të ditës.

NUK KA MË KEPUCË TË PAREHATËSHME

Falë shtresave XStep Air shputat tuaja do të jenë të çlodhura dhe do të ndiheni si kur ecni mbi re.

PËR TË GJITHA AKTIVITETET

Janë të rehatshëm për të gjitha aktivitetet ditore. Ato janë ideale për vrapim, basketboll, futboll, ecje ose punë që kërkon orë të tëra në këmbë dhe ecje.

RREGULLUESHËM DHE QËNDRUESHËM

Ata janë të butë dhe për këtë arsye janë shumë të lehta për t`u prerë me gërshërë. Ato janë bërë nga materiale cilësore, në mënyrë që të mos konsumohen pavarësisht nga veshja e përditshme.

UNIVERSALE

Shtresat XStep Air janë krijuar në atë mënyrë që munden me i përdorë gratë dhe burrat. Janë të sigurta për përdorim, nuk krijojnë parehati dhe nuk irritojnë shputat.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,890Lek /copë

3x  1,457Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Bëje çdo këpucën edhe deri 3 herë më të rehatëshme me shtresat revolucionare

Shtresat e pabesueshme XStep Air janë universale dhe i përshtaten çdo lloj këpuce duke ofruar rehati kulmore.

REHATI MAKSIMALE NE CDO HAP

Jastëket specialë thithin goditjet dhe u ofrojnë shputave tuaja rehati kulmore dhe ndjesinë sikur të ecni mbi retë ose në plazh me rërë.

NUK KA MË DJERËSITJE DHE AROMA TË PA KËNDËSHME

Shtresat XStep Air janë të ajrosëshme dhe u mundësojnë shputave të marrin frymë. Ato nuk shkaktojnë siklet dhe nuk irritojnë këmbët, duke parandaluar djersitjen e tepërt dhe aromën e keqe edhe në këpucët e mbyllura.

E BËJNË ÇDO KËPUCË 3 HERË MË TË REHATËSHME

Ato përshtaten në mënyrë të përkryer me çdo lloj këpuce - atlete, këpucë, çizme, duke i bërë ato jashtëzakonisht të rehatshme. Ato janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm, në mënyrë që t’i vishni gjatë aktiviteteve sportive, në këmbë ose në punë.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Çfarë të them përpos TË PABESUESHËM JANË! Nuk ka më thirrje dhe këmbë të lodhur

Lukas - Elbasan

Falë këtyre shtojcave të shkëlqyera, këmbët nuk më djersiten, kështu që nuk ka aromë të pakëndshme :)

Sidorela - Tirana

Ato janë aq të rehatshme dhe të mira saqë nëse do të dëgjoja që XStep Air nuk do të prodhohej më, do të blija të gjithë magazinën.

Arlinda - Durrës

Gjithçka është më e mirë me këpucë të rehatshme
  • E bërë me materiale cilësore
  • Thith goditjet
  • Redukton tensionin në këmbë
  • Ofron mbështetje të përsosur për thembrat, gishtërinjtë e këmbëve dhe harkun e këmbës
  • Ju bën të ndjeheni të rehatshme gjatë gjithë ditës

Avantazhi i shojcave XStep Air në krahasim me fishekët e tjerë!

Shtojcat XStep Air janë krijuar posaçërisht për të siguruar rehati për të gjithë, pavarësisht nga lloji i mbathjeve që mbajnë. Mund të i përdorin burrat, gratë, punëtorët, si edhe ata që merren me sportin.

Zvogëlojn lodhjen

Ata lehtësojnë sikletin

Ato parandalojnë djersitjen e tepërt të këmbëve

Ato zbutin goditjet

Komoditeti:

shtojcat revolucionare janë krijuar posaçërisht për të ulur lodhjen dhe sikletin në këmbë dhe sigurojnë rehati maksimale.

Qëndrueshmëria:

shtrojat janë bërë nga materiale cilësore dhe të qëndrueshme që sigurojnë që shtrojat të mbeten po aq të reja pavarësisht përdorimit të përditshëm.

Universile:

Shtojcat XStep Air mund të përdoren nga të gjithë burrat dhe gratë e të gjitha moshave.

Madhësia e rregullueshme:

Madhësia është e personalizueshme për format e këmbëve dhe llojet e këpucëve dhe përshtatet në madhësi nga 40 në 46.

MËNYRA E PËRDORIMIT:

Ju mund të rregulloni madhësinë e fishekëve duke i vendosur fishekët XStep Air në fishekët që tashmë keni veshur dhe duke i rregulluar ato në madhësinë e tyre. Ju gjithashtu mund t`i rregulloni ato me këmbët tuaja në fishekët XStep Air dhe të vizatoni një vijë rreth këmbëve, pastaj të prerë fishekët. Mënyra e tretë është më e lehtë, thjesht matni madhësinë e këpucëve dhe gjeni atë madhësi në modelin e vendosur në pjesën e poshtme të shtrojave të XStep Air dhe prerë ato duke ndjekur linjën.

VËREJTE:

Asnjëherë mos i preni futjet gjatë gjithë rrugës poshtë këmbës. Preferohet prerja e tyre më e madhe në mënyrë që ato të shkurtohen dhe rregullohen përsëri nëse është e nevojshme, në vend që t’i shkurtoni ato më shumë seç duhen duke i prerë më parë.

PARALAJMËRIM:

Kur prerni sthojcat, trajtoni me kujdes gërshërët për të mos dëmtuar shtojcen. Mos lejoni që fëmijët të prerë në mënyrë të pavarur shotjcen.

MIRËMBAJTJA:

Kur shtojcat të ndoten, lajini ato me dorë me pastrues të butë dhe thajini ujin dhe ajrin.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6380Lek
3190Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: XStep Air

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt