Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Fashion Accessory & Protofol > Vissinia

Vissinia – Një portofol femër

Për çdo grua që dëshiron një portofol me cilësi të lartë, në modë dhe me kapacitet të madh, kjo portofol i trefishtë i grave është zgjidhja e duhur. Materiali: PU

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6980Lek
3490Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Më shumë hapësirë dhe ruajtje më e sigurt e kartave, kartëmonedhave dhe monedhave

Me 15 fole kartash dhe një dritare ID, 1 xhep monedhash me zinxhir, 1 ndarje të gjatë me zinxhir, 1 ndarje fature, kjo portofol ofron të gjithë hapësirën dhe sigurinë e nevojshme.

Përshtatet në çdo çantë

Një nga avantazhet e tij kryesore, përveç një dizajni të shkëlqyer, është madhësia e tij - 9,5 x 3 x 13,5 cm. Kjo portofol kompakt do të përshtatet edhe në çantën më të vogël femërore.

Përdoreni atë si një çantë

Vendosni sendet tuaja personale në ndarjet e shumta, duke përfshirë çelësat tuaj. Ju do të jeni në gjendje ta përdorni atë në vend të një çantë kur ju duhet të bëni punët e shtëpisë ose të dilni shpejt nga shtëpia.

Nuk deformohet

Falë dizajnit praktik dhe ndarjeve dhe xhepave të vendosur me zgjuarsi, kuleta nuk do të fryhet kur vendosni sende në të. Do të mbetet e hollë dhe kompakte.

Të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin

Portofoli është prej lëkure PU me cilësi të lartë, e cila është e butë në prekje dhe e qëndrueshme. Puna e shkëlqyer garanton përdorim të gjatë pa gërvishtje ose zbehje të ngjyrës.

Foto e produktit në 360 °

Lehtë për tu mbajtur

Një rrip mbajtëse mund të ngjitet dhe shkëputet me një shtypje të vetme të mekanizmit. Bashkangjisni një çelës në rrip dhe mbajeni atë në një mundësi gjatë gjithë kohës.

Mos humbisni kohë duke kërkuar gjëra

Të gjithë artikujt tuaj mund të organizohen mjeshtërisht dhe të arrihen në fole dhe ndarje të shumta. Nuk do humbisni kohë, një shikim në portofol dhe do të gjeni artikullin që kërkoni.

Cilesi e larte

Ai posedon fleksibilitet të mirë, teksturë të butë të sipërfaqes, qepje të forta të dyfishta dhe skaje të prera të rregullta. Madhësia 9,5 x 3 x 13,5 cm është super praktike.

Dizajn elegant

Ngjyra e bukur, madhësia kompakte dhe dizajni i thjeshtë e bëjnë atë një portofol elegant. Lëkura PU me cilësi të mirë i jep asaj një prekje elegante përfundimtare.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Cilësi e shkëlqyer, shumë e bukur!

Tahrijah - Vlorë

Portofoli shumë i bukur, pa gabime në mënyrën se si është bërë.

Sidorela - Elbasan

Portofoli është i bukur dhe i vogël. Ashtu si në foto!

Elsjana - Tirana

E përkryer !!!!!!!! Pikërisht ajo që doja !!!

Arlinda - Shkodër

Portofoli i gruas - Vissinia

Për çdo grua që dëshiron një portofol me cilësi të lartë, në modë dhe me kapacitet të madh, kjo portofol i trefishtë i grave është zgjidhja e duhur. Materiali: lëkurë PU

6980Lek 3490Lek
shuma:

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,823Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një portofol femër me ndarje të shumta.

Materiali:

PU

Ngjyra:

vjollcë, blu, gri e hapur, bruz

Përmasat:

9.5 x 3 x 13.5 cm

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt