Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Kuzhine > Vegi Spaghetti
-50%

Veggie Spageti prerës perimesh spirale

Vlerësimi 4,7 / 5

Prerësja spirale copëton perimet në formën e spagetit, petëve dhe spiraleve. Ai dekoron pjatat, i përdor ato si një zëvendësues i shëndetshëm i makaronave dhe bën sallata të shijshme dhe të bukura.

6980Lek
3490Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,190Lek /copë

3x  1,757Lek /copë

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Shfaqja piktorike e funksionalitetit

1) Mbajtëse plastike 2) teh çeliku inox 3) Prerja e butonave të rregullimit të mënyrës

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt