Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Fitnes > Twistty

Twistty - Pajisje ushtrimore

Kombinoni një masazh relaksues dhe një stërvitje të plotë të trupit me një pajisje stërvitore! Thjesht qëndroni në pajisje dhe filloni të lëvizni - rezultatet janë të dukshme shpejt. Materialet: ABS, top çeliku, magnet

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6780Lek
3390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Twistty

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Shijoni masazhin ndërsa trupi juaj arrin një figurë më të hollë

Duke përdorur këtë pajisje për masazh dhe ushtrime, ju mund të holloni belin, ijet, kofshët dhe të përcaktoni barkun tuaj. Gjithashtu masazhon këmbët dhe relakson trupin tuaj.

Rezultate të shkëlqyera fizike nga komoditeti i shtëpisë tuaj

Gjithçka që ju nevojitet për të marrë një figurë më të hollë është ky masazhues dhe komoditeti i shtëpisë tuaj. Ushtroni duke parë televizor ose duke dëgjuar muzikë.

Pa stërvitje të shtrenjta dhe rraskapitëse

Harroni stërvitjet e shtrenjta, udhëtimet e vështira në palestër dhe ushtrimet rraskapitëse. Tani mund të jeni trajneri juaj dhe të arrini rezultate të larta.

Një mënyrë inovative për të ushtruar që të gjithë do ta shijojnë

Kjo është një zgjidhje për të gjithë ata që i shmangen ushtrimeve, sepse u është dukur sfilitëse. Edhe ata që e ndeshen ushtrimin për herë të parë do ta shijojnë atë, për shkak të efektit masazhues.

Një pajisje që po masazhon si një masazhator profesionist

Disku do të masazhojë dhe stimulojë pikat meridiane në fund të këmbës dhe do t'ju ndihmojë të ndiheni të pushuar. Nuk keni më nevojë të vizitoni masazhatorë, tani ju keni masazhin tuaj në shtëpi.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,140Lek /copë

3x  1,723Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :

Foto e produktit në 360 °

Ushtroni muskujt e barkut, këmbët dhe krahët në të njëjtën kohë

Lëvizja në këtë dërrasë masazhi do të aktivizojë të gjithë trupin. Sillni belin, kofshët, krahët dhe barkun tuaj në perfeksion, dhe në të njëjtën kohë trajtojini këmbët tuaja me një masazh të lartë.

10 herë më efektive se ushtrimet standarde

Ju nuk keni nevojë të kryeni disa lloje të ushtrimeve intensive. Gjithçka që duhet të bëni është të lëvizni në këtë pajisje dhe çdo muskul do të aktivizohet. Rezultatet do të jenë të dukshme në një kohë minimale.

Dizajn portativ

Kjo pajisje ushtrimore është e lehtë për t'u mbajtur dhe ruajtur, mund ta përdorni në shtëpi ose mund ta çoni në palestër. Ushtroni në natyrë, në shtëpi ose në ndonjë vend tjetër.

Sipërfaqe jo rrëshqitëse

Tre jastëkët kundër rrëshqitjes janë të qëndrueshme dhe dizajni në formë këmbësh e bën ushtrimin shumë më të rehatshëm.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

E shikoj serialin në TV dhe ushtrohem në Twistty. Në fakt, tani më në fund më pëlqen të bëj ushtrimet.

Midori - Durrës

Duke i bërë ushtrimet çdo ditë, rezultatet ishin vërtet të dukshme edhe pas 10 ditësh. Është një ndjenjë e mrekullueshme të ushtrohesh dhe në të njëjtën kohë të ndjesh një masazh të këmbëve. E rekomandoj atë për të gjithë ata që duan të duken të hollë!

Arlinda - Shkodër

E përdor në natyrë, ose në shtëpi duke dëgjuar muzikë. Në mbrëmje e përdor për të masazhuar këmbët. Ndihem shumë më mirë që kur përdor Twistty.

Tahrijah - Vlorë

Produkt i shkëlqyeshëm, që ia vlen të rekomandohet

Megan - Elbasan

Kënaqësi e dyfishtë - masazh dhe një figurë më e hollë
  • Rezultatet e ushtrimeve të dukshme shpejt
  • Pajisje ideale për masazh dhe ushtrime
  • Lëviz të gjithë trupin
  • Mund të përdoret në shtëpi, në natyrë ose në palestër
  • Ideale për këdo që dëshiron të ndryshojë pamjen fizike

Ndiheni më mirë në trupin tuaj

Ndryshoni zakonet tuaja të jetës, sillni pamjen tuaj në perfeksion dhe shijoni trajtimin e përditshëm të masazhit.

EFEKTIV

E DOBISHME

CILËSISË

RELAKSUESE

Përshkrimi:

Pajisje për ushtrime dhe masazh

Materialet:

ABS, top çeliku, magnet

Ngjyra:

Rozë

Dimensionet:

28cm x 28cm x 5cm

MIRËMBAJTJA:

Fshijeni me një leckë të thatë.

PARALAJMËRIM:

Edhe pse është prej materiali cilësor, këshillohet trajtimi i kujdesshëm për të shmangur dëmtimet.

SHËNIM:

Mos i zhytni pajisjet në ujë.

RUAJTJA:

Ruajeni në një vend të thatë, larg burimit të drejtpërdrejtë të nxehtësisë.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6780Lek
3390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Twistty

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt