Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Losra & Clearance & Tiktok > TurboDino

TurboDino - Dinozaur transformues 2 në 1

Kombinim i mahnitshëm i një dinosauri dhe një makine lodër në një. Ky transformator i vogël do të sjellë lumturi në fytyrat e të rinjve tuaj, veçanërisht nëse ata i duan dinosaurët dhe makinat. Materiali: ABS

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
5780Lek
2890Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Një minutë është një dinosaur dhe minuta tjetër një makinë

Ky transformator i vogël do të mahnisë çdo fëmijë. Kjo lodër do të shndërrohet nga një dinosaur që gjëmon si një dinosaur në një makinë që vazhdon automatikisht të ngasë.

Merreni këtë lodër kudo me vete

Meqenëse kjo lodër do të jetë e preferuara e fëmijës tuaj, mund ta merrni kudo me vete. Fëmija juaj do të merret me lojëra. Dhe tani mund të shijoni në qetësi kafen me miqtë tuaj.

I sigurt për fëmijët e të gjitha moshave

Është bërë nga materiale që janë të sigurta për lojë. Me funksionet e tij, dritat led, muzikën, transformimin dhe zhurmën e dinosaurëve do të jetë argëtuese për fëmijët e të gjitha moshave.

Argëtim më i madh për fëmijët, por më pak pastrim për ju

Lodra e transformatorit nuk do të lërë një rrëmujë të madhe pasi fëmijët të kenë mbaruar së luajturi. Lodra është kompakte dhe mund ta ruani kudo, por kjo nuk do të jetë e nevojshme pasi fëmijët nuk do të ndalojnë ta mbajnë atë me vete.

Konfigurimi dhe përdorimi i lehtë

Për të luajtur me lodrën, mjafton të shtypni një çelës. Lodra mundësohet me tre bateri AA, të cilat nuk janë të përfshira në paketim.

Foto e produktit në 360 °

Shfaqje fantastike e dritës me muzikë

Një transformator që do të jetë një tërheqje e madhe për fëmijët. Përveç ndryshimeve nga makina në dinozaur, kjo lodër e vogël do t'u japë atyre një shfaqje të mrekullueshme të dritës me muzikë, e cila do të bëjë që loja me këtë lodër të zgjasë për orë të tëra.

Vozitje e qetë me gomat universale

Kjo lodër ka rrota fleksibël kur rrota has në një pengesë, ajo automatikisht ndryshon drejtimin e saj dhe nuk do të godasë asgjë.

Koha e sigurt dhe argëtuese e lojës

Me susta rezistente ndaj goditjeve, kjo makinë lodër nuk thyhet kur godet një lodër tjetër. Gjithashtu, nuk do të dëmtojë fëmijët që luajnë me ta.

Mund ta ndizni dhe fikni sa herë të dëshironi

Kjo lodër ka një modalitet të shkëlqyeshëm të kursimit të baterisë. Mund ta ndizni lodrën kur fëmija juaj luan me të dhe ta fikni kur të ketë mbaruar.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Nipit tim e pëlqen këtë lodër. Ai i do shumë dinosaurët dhe makinat, dhe kjo është lodra e tij e ëndrrave.

Arlinda - Vlorë

Lodër super argëtuese, ajo ndryshon vetvetiu dhe fëmijët e duan atë.

Tahrijah - Kamëz

Djali im e do këtë lodër, kur dritat janë ndezur, ai qesh dhe kërcen me dinosaurin.

Midori - Shkodër

TurboDino - Lodër 2 në 1

Fëmijët tuaj do të dashurohen me këtë lodër që shndërrohet nga një makinë në një dinosaur me muzikë të këndshme dhe drita. Ata do të luajnë me të për orë të tëra! Materiali: ABS

5780Lek 2890Lek
shuma:

1x  2890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,940Lek /copë

3x  1,623Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Lodër argëtuese transformuese automatike

Materiali:

ABS

Ngjyrat:

E kuqe, blu

Dimensionet:

Kar- Gjerësia 10.9 cm; lartësia 8,89 cm; gjatësia 20,30 cm; Dinozauri – gjerësia 10.16cm; lartësia 16,25 cm; gjatësia 22.09 cm

xxxxxx

Porosia

5780Lek 2890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt