Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Çant & Tiktok > Truncy Kylieberry
-50%

Truncy Kylieberry – Çanta praktike e zgjerueshme

Vlerësimi 4,7 / 5

Një çantë e gjithanshme që shkon nga madhësia e portofolit në madhësinë e një çante të madhe udhëtimi! Thjesht zgjeroni çantën kur keni nevojë për një hapësirë më të madhe magazinimi Materiali: Pëlhurë Oxford

6780Lek
3390Lek
+ Dërgimi postar falas + Shërbimi postar

Porosit sot, do ta merrni menjeher!

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2190Lek /copë

3x  1790Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :
Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!

Foto e produktit në 360 °

Gjërat tuaja qëndrojnë të sigurta në këtë çantë pavarësisht se ku i vendosni

Çanta e udhëtimit e zgjerueshme është prej pëlhure unike dhe e qëndrueshme Oxford, e cila është ultra e lehtë, por rezistente ndaj konsumit, e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj grisjes.

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt