Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Çant & Tiktok > Truncy

Truncy - Çanta praktike e zgjerueshme

Çanta e gjithanshme kalon nga madhësia e portofolit në çantën e madhe të udhëtimit! Thjesht zgjeroni çantën për hapësirë masive magazinimi kur ju nevojitet. Materiali: Pëlhurë Oxford

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6980Lek
3490Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Çanta me shumë propozime për udhëtime, shkollë, palestër ose pazar

Çanta është perfekte për përdorim të përditshëm ose për udhëtime. Rripi i fiksuar mundëson vendosjen e tij në një valixhe lehtësisht, me madhësi krejtësisht të përshtatshme si një çantë për stërvitje, shkollë ose palestër.

Në disa hapa, ajo kthehet nga një çantë e madhe në një çantë të vogël

Kurseni shumë hapësirë pas palosjes. Lehtë për tu mbajtur, qoftë në përmasa të mëdha apo të vogla. Ide e mirë si një çantë shtesë në çantën tuaj të bagazhit.

Do t'ju shërbejë për vite me rradhë

Qepjet e përforcuara forcojnë kapacitetin mbajtës të çantës portative dhe rrisin jetën e shërbimit. Cilësi dhe mjeshtëri që do t'ju shërbejë për vite me radhë në raste të ndryshme.

Modë dhe praktike në një çantë

Përveç faktit që kjo çantë ju ofron praktike të pabesueshme, me të do të dukeni moderne. Çanta ka një dizajn jashtëzakonisht të bukur dhe kombinohet mirë.

Mbajeni atë në stilin tuaj

Mund ta mbani një çantë me dorë ose ta mbani mbi supe, ose mund ta vendosni lehtësisht në bagazhin tuaj nëpërmjet modelit të rripit të fiksuar. Kjo është e përshtatshme për ruajtje dhe transport dhe e bën udhëtimin më të përshtatshëm.

Foto e produktit në 360 °

Shumë hapësirë për të gjitha nevojat - të mëdha dhe të vogla

Pjesa e poshtme me zinxhir fsheh funksionin e zgjerimit, duke ju lejuar të zgjidhni problemet e shkaktuara nga shumë ose shumë pak artikuj gjatë udhëtimit. Dy xhepa të brendshëm janë të mjaftueshëm për udhëtime të shkurtra dhe gjithashtu mund të strehojnë lehtësisht 3-5 ditë rroba udhëtimi.

Një çantë që do të sigurojë që të ndajë gjërat e lagura nga ato të thata

Materiali i papërshkueshëm nga uji dhe ndarjet speciale do të ndajnë gjërat e thata dhe të pastra nga gjërat e pista dhe të lagura. Nuk keni më nevojë t'i ndani gjërat me qese plastike dhe të merrni shumë hapësirë brenda çantës.

E bën jetën e përditshme më të lehtë

Nuk ka më duar plot me qese plastike, apo udhëtime me shumë bagazhe. Kjo çantë do ta bëjë jetën tuaj të përditshme më të lehtë me kapacitetin e saj të gjerë dhe do të zvogëlojë barrën në duart tuaja.

Përmbajtja brenda çantës portative është e mbrojtur

Kjo çantë ka një material rezistent ndaj ujit me densitet të lartë që mund t'ju ndihmojë të mbroni sendet tuaja që të mos lagen. Është bërë nga pëlhurë Oxford e lehtë, e papërshkueshme nga uji, e cila është e frymëmarrjes, e lehtë, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe rezistente ndaj gërryerjes.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Çantaështë bërë shumë mirë dhe është shumë e gjerë. Unë do të blej një tjetër për shokun tim që shkon rregullisht në palestër.

Midori - Durrës

I pëlqen zinxhiri shtesë në pjesën e poshtme; gjithmonë më jep hapësirë shtesë nëse kam nevojë gjatë udhëtimit. Ngjyra të shkëlqyera dhe cilësi të mirë.

Megumi - Elbasan

Më pëlqen shumë kjo çantë. Madhësia kur shpaloset është shumë e gjerë. Më shërbeu shumë gjatë udhëtimit.

Desiree - Tirana

Kjo çantë duket shumë e mirë. Materiali është i mrekullueshëm dhe ka shumë hapësirë brenda.

Sara - Kamëz

Truncy – Çanta praktike e zgjerueshme

Një çantë e gjithanshme që shkon nga madhësia e portofolit në madhësinë e një çante të madhe udhëtimi! Thjesht zgjeroni çantën kur keni nevojë për një hapësirë më të madhe magazinimi Materiali: Pëlhurë Oxford

6980Lek 3490Lek
shuma:

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,240Lek /copë

3x  1,823Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Çantë e palosshme për shumë qëllime me shumë hapësirë

Materiali:

Pëlhurë Oxford

Ngjyra:

Rozë vishnje

Dimensionet:

Dimensioni i palosur 28cm X 18cm; Pas zgjerimit 42cm X 38cm

Trashësia:

22cm

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt