Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Femije & Losra & 0Wholesale > Toyuma

Toyuma - Lodër edukative prej druri

Lërini fëmijët të zotërojnë numrat, format, mbledhjen dhe zbritjen përmes një loje interesante edukative!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7580Lek
3790Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Një kombinim i lojës dhe edukimit që fëmijët e adhurojnë

Një përzierje gjeniale e lojës dhe mësimit që të vegjlit do ta adhurojnë. Loja e peshkimit për numra dhe figurina është krijuar në mënyrë që fëmijët të mësojnë me lehtësi dhe shpejt të dallojnë ngjyrat, numrat dhe format.

Një lodër e zgjuar për fëmijët më të zgjuar

Një grup që zhvillon shkathtësinë e duarve të fëmijës, aftësitë e shkëlqyera motorike dhe i njeh ata me ngjyrat dhe format.

Zhvillon logjikën dhe kreativitetin

Përveç lëvizjeve të shkëlqyera, kjo lodër është krijuar për të zhvilluar logjikën, përqendrimin, kreativitetin dhe, natyrisht, imagjinatën tek fëmijët.

Kombinon deri në 4 lojëra mësimore

Fëmijët nuk do të mërziten nga kjo lodër sepse mund të luajnë me të në mënyra të ndryshme.

Do të stimulojë imagjinatën e fëmijëve

Lërini fëmijët tuaj të fantazojnë dhe të përgatisin skenarin e tyre me këtë lodër të lezetshme autentike dhe interaktive.

Foto e produktit në 360 °

Përgatitja kryesore për shkollën

Një lodër novatore që fëmijët mund të përdorin që në moshën dyvjeçare do të përgatisë fëmijët e vegjël që të mësojnë të shkruajnë dhe vizatojnë edhe para shkollës.

Orë argëtuese për të vegjlit

Fëmijët e vegjël luajnë me këtë lodër të zgjuar për orë të tëra, pa pushim. Ata nuk do të mërziten pas disa ditësh, por me kalimin e kohës do të bëhen gjithnjë e më interesante.

Lodër pa materiale dhe ngjyra të dëmshme

I bërë nga druri cilësor me ngjyra tërheqëse, ky grup nuk përmban materiale dhe ngjyra të lira që përdoren për të bërë shumicën e lodrave.

Do të zgjasë me vite dhe do të përcillet brez pas brezi

Një lodër që nuk mund të prishet, copëtohet ose prishet. Do të zgjasë me vite dhe do të argëtojë fëmijët e të gjitha brezave.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Paketa mbërriti sot dhe ne jemi shumë të kënaqur. Ne preferojmë lodrat prej druri sepse ato janë më të sigurta dhe ia vlen të ruhen. Rekomandim nga ne për këtë.

Fiona - Tirana

Fëmija jonë trevjeçare adhuron peshkun kështu që tani për tani ajo luan vetëm me ta 😁 por seti është vërtet i mrekullueshëm.

Getoard - Shkodër

Pashë një lodër si kjo në një kopsht fëmijësh që përdor lodra të zgjuara dhe të përparuara dhe unë e kam kërkuar që atëherë. Jam shumë i lumtur që më në fund e gjeta.

Arlinda - Kamëz

Toyuma - Lodër edukative prej druri

Lërini fëmijët të zotërojnë numrat, format, mbledhjen dhe zbritjen përmes një loje interesante arsimore! Materiali: Druri

7580Lek 3790Lek
shuma:

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,490Lek /copë

3x  2,057Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Toyuma është një lodër me shumë pjesë që përbëhet nga forma të ndryshme dhe kombinon katër lojëra mësimore.

Materiali:

Druri

Pesha:

0.7 kg

Përmasat:

42 cm x 16 cm x 7 cm

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt