Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & shëndeti > Toothiir

Aparat tejzanor për pastrimin e dhëmbëve - Toothiir

Kjo pajisje pastrimi do ta bëjë buzëqeshjen tuaj edhe më të ndritshme. Lani dhëmbët 3 herë më mirë se një furçë dhëmbësh e zakonshme!

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7780Lek
3890Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Toothiir

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Heq në mënyrë efektive pllakën dentare, gurët, njollat në dhëmbë dhe parandalon zhvillimin e sëmundjeve dentare

Vizitat e dhimbshme te dentisti mund të hollohen me higjienën e duhur dentare, e cila do të sigurohet nga një pajisje inovative me ultratinguj. I butë për dhëmbët, efektiv kundër gurëve dhe njollave!

Largon lehtësisht gurët dhe pllakat nga dhëmbët

Dridhjet tejzanor të niveleve të ndryshme të intensitetit shpërbëjnë shkallën, pllakat dhe papastërtitë e grumbulluara. Gjithçka që mbetet është një buzëqeshje verbuese!

Ofron frymëmarrje të freskët dhe dhëmbë të pastër në mënyrë të përsosur

Dridhjet tejzanor gjithashtu largojnë me sukses bakteret nga dhëmbët, të cilat janë përgjegjëse për erën e keqe të gojës. Me përdorim të rregullt, edhe në mëngjes do të zgjoheni me një frymëmarrje të freskët.

Nuk dëmton smaltin e dhëmbëve dhe mishrat e dhëmbëve

Trajtimi pa dhimbje është plotësisht i sigurt për mishrat dhe smaltin sepse funksionon në parimin e dridhjeve që synojnë shkallën dhe papastërtitë. Kështu smalti i dhëmbëve dhe mishrat e dhëmbëve mbeten të shëndetshëm dhe të padëmtuar.

Ruan shëndetin e dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve

Higjiena dentare jo e plotë dhe e parregullt çon në probleme serioze dhe në prishje dhe humbje të parakohshme të dhëmbëve. Pajisja ultrasonike me veprimin e saj të thellë siguron higjienë dhe shëndet të plotë të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,540Lek /copë

3x  2,090Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Revolucioni në pastrimin e dhëmbëve garanton një buzëqeshje të ndritshme dhe dhëmbë të shëndetshëm

Teknologjia e përmirësuar e përdorur nga pajisja Toothiir siguron një buzëqeshje të ndritshme dhe të shëndetshme.

Pastrim i këndshëm i dhëmbëve

Ju mund të zgjidhni midis 5 shpejtësive të ndryshme dhe kështu të arrini pastrimin e dhëmbëve të përshtatur me gjendjen tuaj dhe nivelin e rehatisë që ju përshtatet.

I përshtatshëm për dhëmbë dhe mishra të ndjeshëm

Dridhjet me ultratinguj janë krejtësisht pa dhimbje dhe nuk shkaktojnë gjakderdhje të mishrave të dhëmbëve. Kjo është arsyeja pse kjo pajisje është ideale për njerëzit me mishra dhe dhëmbë të ndjeshëm.

Pastron thellësisht dhëmbët

Maja e hollë lejon depërtim më të thellë në të gjitha hapjet ku grumbullohen papastërtitë. Është gjithashtu i përshtatshëm për pastrimin e akumulimeve në xhepat periodontal.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Tre javë që kur fillova ta përdor këtë pajisje, një mik më pyeti se ku shkova për zbardhjen e dhëmbëve: D Super hoqi njollat nga cigaret dhe kafeja dhe kështu dhëmbët e mi u bënë shumë më të shndritshëm.

Fiona - Tirana

Edhe dentisti im u habit kur erdha për një ekzaminim se sa të pastër i kam dhëmbët, sepse përndryshe më kritikon gjithmonë për higjienën e dhëmbëve. Kjo është një zgjidhje shumë praktike, kështu që edhe kur shkoj në një udhëtim, është gjithmonë me mua.

Zygmund - Shkodër

Unë mbaj mbajtëse dhe është shumë e vështirë për mua të pastroj mirë dhëmbët. Kjo pajisje ka një majë kaq të hollë dhe të rregullueshme, saqë pastron në mënyrë të përsosur të gjitha depozitat që mbeten. Dhe fryma ime është shumë më e freskët, duhet ta pranoj!

Elsjana - Vlorë

Teknologjia inovative e higjienës dentare do të zvogëlojë nevojën për vizita te dentisti
  • Pastron dhe largon thellësisht njollat, gurët, pllakën...
  • Largon mbetjet e ushqimit dhe bakteret
  • I lë dhëmbët të pastër dhe frymë të freskët
  • mishrat e ndjeshme
  • Nuk dëmton smaltin dhe mishrat e dhëmbëve

Gjenerata e re e kujdesit dentar mbron dhëmbët nga prishja e parakohshme

Karikimi i përshtatshëm USB e bën të lehtë përdorimin e pajisjes dhe mjafton vetëm 1 karikim për rreth 200 përdorime. Do të thotë vetëm një gjë - dhëmbë të shëndetshëm dhe një buzëqeshje e ndritshme në çdo kohë!

PA DHIMBJE

SHPEJT

EFIKAS

THJESHT

Përshkrimi:

Pajisja tejzanor e dhëmbëve për pastrimin e dhëmbëve

Materialet:

Silikon, plastikë ABS

Përmasat:

25 x 10 x 6 cm

Ngjyra:

Blu

MIRËMBAJTJA:

Pastrojeni pajisjen pas çdo përdorimi.

PARALAJMËRIM:

Megjithëse është prej materiali cilësor, këshillohet trajtimi i kujdesshëm i pajisjes për të shmangur dëmtimin.

SHËNIM:

Është e nevojshme të ushtroni presion të lehtë në dhëmbë gjatë përdorimit të produktit. Mos ushtroni shumë presion për të shmangur dëmtimin e pajisjes ose dhëmbëve.

RUAJTJA:

Mbajeni në një vend të sigurt, larg fëmijëve, kafshëve shtëpiake dhe burimit të drejtpërdrejtë të nxehtësisë.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

7780Lek
3890Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Toothiir

xxxxxx

Porosia

7780Lek 3890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt