Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & Nails > Tonaily

Tonaily - Set për përmirësimin e thonjve

Gjithçka që ju nevojitet për thonjtë e gjatë dhe me formë perfekte! Pa vizituar një sallon të shtrenjtë, tani mund të përmirësoni thonjtë tuaj në shtëpi

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7580Lek
3790Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Thonjtë e pastër dhe të rregulluar në çdo kohë

Seti përmban mjete profesionale, llak xhel dhe një llambë për rezultate të mahnitshme. E përkryer për zgjatjen e thonjve - pamje elegante dhe shkëlqim natyral me vetëm një set.

Kompleti është i përshtatshëm për përdorim shtëpiak dhe profesional

Pavarësisht nëse jeni një zgjatues profesionist i thonjve ose ende nuk dini asgjë për të - ky grup do t'jua lehtësojë punën.

Lehtë për t'u përdorur

Në komplet ju merrni gjithçka që ju nevojitet për të përmirësuar thonjtë tuaj. Pjesët janë të lehta për t'u përdorur dhe duhet të lihen mënjanë vetëm për rreth 10 minuta për thonjtë krejtësisht të bukur.

Kursen para dhe kohë

Duke përmirësuar veten në shtëpi, do të kurseni para, por edhe kohën që kaloni në sallone bukurie. Duke vepruar kështu, rezultatet që merrni do të jenë njësoj si ato profesionale.

Thonjtë e qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm

Thonjtë e përmirësuar do t'ju zgjasin deri në 20 ditë. Thonjtë artificialë dhe ngjitësit që vijnë me ta janë të fortë, të fortë dhe të qëndrueshëm. Nuk do t'ju tradhtojë as gjatë orëve të punës apo ekspozimit të duarve në ujë.

Foto e produktit në 360 °

Thonjtë e gjatë dhe të fortë me një pamje joshës

Me këtë grup të mrekullueshëm ju mund t'i përmirësoni vetë thonjtë tuaj. Kështu do të keni gjithmonë thonj të rregullt dhe elegantë në vetëm pak minuta.

Pa trajtime të shtrenjta dhe sallone bukurie

Mos prisni që thonjtë tuaj të rriten dhe të jenë të çrregullt. Tani e tutje, ju mund të rregulloni thonjtë tuaj në shtëpi në çdo kohë - pa takime, duke pritur për takime dhe duke paguar për trajtime të shtrenjta.

Harrojeni qërimin dhe plasaritjen e thonjve

Thonjtë tuaj të dobët dhe të çrregullt shkojnë në harresë. Harrojeni aplikimin e vazhdueshëm të një shtrese të re manikyri, plasaritjen e thonjve dhe lëkurën. Me këtë set ju do të keni gjithmonë thonj të rregulluar dhe pa të meta.

Asnjë dëmtim i thonjve natyralë

Ky grup unik përmban llak cilësor bazë dhe finiture dhe ngjitës që nuk do të dëmtojnë thonjtë tuaj natyralë. Edhe kur të lodheni nga përmirësimi, nuk do t'ju duhet të fshehni thonjtë tuaj të shkatërruar.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Më në fund kam gjithmonë thonj të bukur. Më ka mërzitur gjithmonë që duhet të rregulloj manikyrin tim çdo ditë dhe tani e di që prej 2-3 javësh të mos mendoj për thonjtë.

Fiona - Kamëz

Unë e urrej të porosis dhe të ulem në sallon me orë të tëra, dhe më pëlqen të kem thonj të bukur, kështu që ky set më zgjidhi të gjitha problemet :))

Megan - Durrës

Më befasoi këndshëm. Edhe pse nuk kisha provuar kurrë të përmirësoja thonjtë e mi më parë, ia dola që në provën e parë. Dhe me të vërtetë, thonjtë duken si kur janë bërë nga një estetiste.

Arlinda - Tirana

Set i azhurnimit të thonjve

Gjithçka që ju nevojitet për të pasur thonj të gjatë në formë të përsosur! Pa vizituar një sallon të shtrenjtë, tani mund të përmirësoni thonjtë tuaj në shtëpi 💅 🌟

7580Lek 3790Lek
shuma:

1x  3790Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,490Lek /copë

3x  2,057Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Set për përmirësimin e thonjve

Paketimi:

3 x ngjitës me ngjyra të ndryshme, 1 x mini llambë, 1 x file, 100 x shabllone thonjve, 1 x shtresë bazë, 1 x shtresë e sipërme, 1 x laps me dy anë, 1 x thonj gërshërë, 1 x ujë xhel

Materiali:

ABS

Fuqia e llambës:

6 W

xxxxxx

Porosia

7580Lek 3790Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt