Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & 0Wholesale & 0Flamingo > Tapesy

Shiritat për ngritjen e qepallave

Ngrini qepallat tuaja në një mënyrë natyrale dhe të sigurt

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
5780Lek
2890Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Bëhuni gati për sy mahnitës të bukur

Dukeni si yjet e Hollivudit me këto rripa të padukshëm për ngritjen e qepallave.

Krijoni një kapak të dyfishtë natyral, sytë do të jenë më të bukur dhe do të duken më të mëdhenj

Mbani qepallat tuaja të ngritura natyrshëm pa kirurgji falë këtyre shiritave.

SHIKONI TA BUKUR DHE SHUMMNSHIR

Shiritat do t`i bëjnë sytë tuaj të duken më të mëdhenj dhe më të bukur. Do të dukeni më simpatik dhe do të ndiheni më të sigurt. Ato janë krejtësisht të padukshme kështu që askush nuk do të vërejë se i keni veshur ato.

E Pajtueshme me Makiazh

Shiritat ju lejojnë të aplikoni make-up pa ndonjë vështirësi. Ato janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Ato janë të sigurta për t`u përdorur dhe nuk shkaktojnë skuqje ose skuqje.

EFEKT I PERRhershëm

Përdorimi i zgjatur do të bëjë që qepallat tuaja të ngrihen natyrshëm pa kirurgji plastike. Rekomandohet veçanërisht për njerëzit që kanë qepalla të ulura, të pabarabarta dhe të trasha.

Foto e produktit në 360 °

E PADHSHME

Shiritat e mahnitshëm janë krejtësisht të padukshëm. Pasi t’i vishni, askush nuk do të vërejë se i keni. Sytë tuaj do të duken të natyrshëm.

E LART PR PRDORIM

Qëroni me kujdes shiritin dhe ngjiteni në kapak nën brazdën natyrale. Vetëm sigurohuni që është ngjitur mirë dhe fort.

I SIGURT

Këto rripa për ngritjen e qepallave janë 100% të sigurta për t`u përdorur. Nuk do të dëmtojë syrin tuaj ose shikimin tuaj në asnjë mënyrë. Ju gjithashtu mund t`i përdorni ato nëse mbani lente.

INVENTORAT E PERFUNDIT

Rezervat do t`ju zgjasin shumë kohë sepse paketimi i këtyre shiritave novatorë përmban deri në 240 palë shirita dhe një shpatull për instalim më të lehtë.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Së pari, kjo funksionon në mënyrë fantastike. Së dyti, përbërja duket më mirë se kurrë: D

Sara - Kamëz

Të gjithë më thonë se dukem 10 vjet më e re

Megan - Tirana

Jam i impresionuar se si funksionon kjo në të vërtetë: D

Ana - Vlorë

Kasetat janë të shkëlqyera, faleminderit shumë

Desiree - Durrës

Shiritat për ngritjen e qepallave

Me këto shirita të mahnitshëm sytë tuaj do të duken gjithnjë e më të mëdhenj, gjë që do t`ju japë një pamje magjepsëse.

5780Lek 2890Lek
shuma:

1x  2890Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1690Lek /copë

3x  1290Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Madhësia e paketës:

240 palë rripa për ngritjen e qepallave.

Përdorimi:

Përdoret për të hequr qepallat. Ato rekomandohen veçanërisht për njerëzit me qepalla të pabarabarta dhe të trasha.

Përdorimi:

Përdoret për të hequr qepallat. Ato rekomandohen veçanërisht për njerëzit me qepalla të pabarabarta dhe të trasha.

Si të përdorni:

Ngjiteni shiritin në kapak nën brazdën natyrale. Mbërthejeni me kujdes dhe mbajeni me gishta për 10 sekonda. Pastaj lëshojeni dhe hapni sytë.

xxxxxx

Porosia

5780Lek 2890Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt