Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > 0Wholesale & Veture & Dekorim > Tacker Pro

Tacker PRO – Set me 630 kapëse dhe aksesorë makinash

Me ndihmën e një grupi kapësesh ultra praktike, mbajeni makinën ose motoçikletën tuaj në gjendje të shkëlqyer. Një përzgjedhje e jashtëzakonshme e formave dhe madhësive do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
7380Lek
3690Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Të gjitha madhësitë thelbësore në një kuti

Duke blerë një grup, ju merrni deri në 630 kapëse, të renditura dhe të paketuara mirë. Kopsat vijnë në 16 madhësi të ndryshme që përdoren më shpesh.

Ndjehuni më të sigurt ngarje

Siguria rrugore është parësore. Pjesët e lidhura mirë të automjetit tuaj do t'ju japin stabilitet të automjetit dhe siguri në drejtim.

Kurseni kohë dhe para

Blerjet e vazhdueshme për klipe dhe udhëtimet në dyqanin e pjesëve të automjeteve janë një gjë e së kaluarës. Me këtë set ju merrni 630 copë që do t'i keni gjithmonë pranë dhe do të jeni gjithmonë të gatshëm për të punuar.

Përdorimi afatgjatë i garantuar

Ky set është bërë nga plastika dhe najloni i cilësisë së lartë, gjë që i bën ato të qëndrueshme dhe të qëndrueshme. Ato nuk do të thyhen ose plasariten lehtë dhe janë rezistente ndaj korrozionit.

Zonë pune e rregullt dhe e pastër

Klipet janë vendosur në një kuti të fortë dhe të mirëorganizuar. Nuk do të ketë më kapëse të shpërndara rreth jush gjatë punës, as nuk do t'i humbni ato në garazh ose punishte.

Foto e produktit në 360 °

Hiqni qafe tingujt e pakëndshëm

Harroni tronditjet dhe tingujt e pakëndshëm gjatë vozitjes. Kompleti Tacker PRO do t'i bëjë të gjitha pjesët e brendshme dhe të jashtme të automjetit tuaj në mënyrë të përsosur dhe të qëndrueshme.

Vendosini ato pa mundim

Madhësia e kapëseve është jashtëzakonisht e saktë, dhe ju do të jeni në gjendje t`i vendosni pa mundim me ndihmën e pincave thurëse. Materiali është i fortë dhe shumë fleksibël kështu që nuk prishet lehtë.

Gama universale profesionale

Jo vetëm që mund t`i përdorni për makina dhe motoçikleta, por edhe për lidhjen e buzëve të panelit, lidhëseve të dyerve, kapëseve të panelit të derës, parakolpave dhe parakolpëve.

Ato hiqen dhe ndryshohen sa hap e mbyll sytë

Në komplet do të merrni një kaçavidë të përshtatshme dhe 4 çelësa me të cilët do t'i hiqni shpejt dhe lehtë kapëset, pa i dëmtuar ato.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Jam absolutisht i kënaqur me këtë grup. Cmimi eshte me se i volitshem per sasine dhe cilesine dhe me ka ardhur ne dere vetem 2 dite pas porosise.

Fatlind - Tirana

Unë zotëroj një kompani pyjore dhe kam xhipa të modeleve të ndryshme. Ky grup më ndihmoi shumë në zëvendësimin e kthesave ekzistuese në të dy modelet. Kompleti është shumë praktik sepse janë të gjithanshëm dhe gjithmonë pranë.

Getoard - Elbasan

Cilësia është e jashtëzakonshme për çmimin e paguar. Kopsat janë të forta, të qëndrueshme dhe nuk thyhen lehtë.

Hoohi - Kamëz

Ky grup më kënaqi, pakoja mbërriti shumë shpejt, ua rekomandoj të gjithëve.

Lukas - Vlorë

Komplet ribatinash dhe kaçavidash Tacker Pro

Një grup i pasur me thumba do t`ju ndihmojë të mbani makinën ose motorin tuaj në gjendje të shkëlqyeshme. Zgjedhje mahnitëse e formave dhe madhësive për automjete të ndryshme.

7380Lek 3690Lek
shuma:

1x  3690Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,945Lek /copë

3x  2,363Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Tacker PRO është një grup prej 630 kapëse, një kaçavidë dhe katër çelësa.

Materialet:

PE, PVC plastike, najlon

Dimensionet:

Për madhësinë e vrimave nga 6 mm deri në 10 mm.

Sasia:

630 copë

xxxxxx

Porosia

7380Lek 3690Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt