Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ballina > Stoppy

Stoppy - Set me 4 rondele kundër rrëshqitjes për lavatriçe

Një mënyrë jashtëzakonisht praktike për të parandaluar dridhjet dhe rrëshqitjet e lavatriçes ose tharëses! Ulni zhurmën dhe siguroni funksionimin e duhur të pajisjeve tuaja me këtë grup funksional.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6780Lek
3390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Stoppy

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Parandalon rrëshqitjen dhe e mban makinën larëse të rreshtuar siç duhet

Plastika e fortë dhe silikoni me veti kundër rrëshqitjes do ta mbajnë lavatriçen tuaj në vend dhe për shkak të punës intensive të centrifugës.

Thith zhurmën e bezdisshme

Dizajni novator i pads thith me sukses zhurmën e pajisjeve dhe mobiljeve tuaja. Këmbët e pajisjes mbështeten në një sipërfaqe grilë që shpërndan tingujt në mënyrë të barabartë.

Pastrim më i lehtë i dhomës

Rondelet ngrenë pajisjet, duke e bërë hapësirën nën pajisje dhe mobilje më të arritshme. Ju thjesht do të arrini në pika të verbër dhe do të merrni pluhur, mbeturina dhe ujë nën pajisjen tuaj.

Një ëndërr më paqësore për familjen dhe kafshët tuaja shtëpiake

Pjesa e poshtme e thithjes së fortë të jastëkëve nuk do të lejojë që makina larëse të dridhet dhe të prodhojë një zhurmë të padurueshme që do të zgjojë familjen tuaj dhe do të shqetësojë kafshët tuaja shtëpiake.

Përdorim afatgjatë

Për prodhimin e këtyre pads, përdoret plastika e klasit të parë nga industria e automobilave, e cila është rezistente ndaj konsumit dhe përdorimit të shpeshtë. Guaranteedshtë e garantuar që të tejkalojë jetën e pajisjes që mbron.

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:

1x  3390Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,040Lek /copë

3x  1,590Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Asnjë gërvishtje në dysheme nga mobiljet dhe pajisjet

Skajet e buta silikoni ngjiten butësisht në dysheme, pa e gërvishtur ose dëmtuar atë. Mbulesat do të jenë një mbrojtje e madhe edhe për parketin më të ndjeshëm.

Ata mund t`i rezistojnë mirë ngarkesave të rënda

Materialet e jastëkut me cilësi të lartë mund të përballojnë një ngarkesë deri në 1 ton. Vendosini ato nën rafte në garazh ku vendosni mjete të rënda dhe materiale ndërtimi.

Stabilitet i jashtëzakonshëm i mobiljeve

Ai do të përshtatet me pabarazinë e dyshemesë falë formës së tij rrethore dhe fleksibël, duke i bërë mobiljet të qëndrojnë drejt. Asnjë shqetësim mos i vendosni gotat e kristalta të gjyshes tuaj për ditëlindjen e saj të ardhshme, gjithçka do të mbetet në vend.

Instalim i lehtë

Nuk ka leva ose vida shtesë në pllaka që duhet të fiksohen. Thjesht vendosini ato në dysheme dhe ngrini pajisjet ose mobiljet mbi to.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Nuk e teproj kur them se këto rondele më kanë ndryshuar jetën! Makina larëse nuk kërcen më në banjë dhe unë fle i qetë gjatë natës.

Midori - Kamëz

Kohët e fundit kemi vendosur dysheme të reja në shtëpi. I bleva për çdo raft dhe tavolinë, dhe nuk u pendova. Nuk ka gërvishtje në dysheme.

Megumi - Tirana

Unë i përdor ato në punëtorinë time për të rreshtuar tavolina masive të punës prej druri. Jam jashtëzakonisht i kënaqur.

Lukas - Durrës

Mbrojtje e plotë e pajisjeve, mobiljeve dhe dyshemeve
  • Mbron nga konsumimi dhe dëmtimi
  • Stabilizon pajisjet dhe mobiljet
  • Zvogëlon dridhjet dhe goditjet
  • Thith zhurmën dhe tingujt e pajisjeve
  • E dobishme gjatë gjithë shtëpiake

E pajtueshme me shumicën e pajisjeve të mëdha shtëpiake

Falë diametrit të tyre universal të brendshëm, ju do të përdorni rondele për lavatriçe, frigorifer ose tharëse.

PRAKTIKE

STABLE

Rezistente

E DOBISHME

Përshkrimi:

Stoppy është një grup prej 4 copash jastëkësh kundër rrëshqitjes për pajisje dhe mobilje, i cili i pengon ata të lëvizin.

Materialet:

plastike ABS, silikon

Diametri i brendshëm:

4.7 cm

Paketimi:

4 x larës kundër rrëshqitjes për lavatriçe Stoppy

KUJDES:

Edhe pse produkti është bërë nga materiale cilësore, këshillohet që ta trajtoni me kujdes për të shmangur dëmtimin.

MIRTMBAJTJA:

Nëse pajisja ndotet, fshijeni me një leckë të butë të lagur.

SH NOTNIM:

Kompleti nuk duhet të pastrohet me lëndë gërryese ose kimikate.

RUAJTJA:

Kur është jashtë përdorimit, rekomandohet ruajtja e produktit në një vend të thatë dhe të sigurt, jashtë mundësive të fëmijëve, kafshëve shtëpiake dhe një burimi të drejtpërdrejtë të nxehtësisë.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6780Lek
3390Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Stoppy

xxxxxx

Porosia

6780Lek 3390Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt