Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Ezoterike / Spiritual > Stella

Stella - bylyzyku modern prej lëkure me shenjën e zodiakut

Byzylyk unik i punës mbart një kod të veçantë me emrin tuaj që është një pikë referimi për një jetë të lumtur. Byzylyku unik Stella nuk është i njëjtë për dy persona. Askush nuk do ta ketë bylyzykun me kodin tuaj.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6180Lek
3090Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Stella

44-ditë garanci në kthimin e parave

Në rast se për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur me produktin, thjesht na lajmëroni dhe do jua kthejmë paratë.

Energjizuar vetëm për ju

Kodi juaj në byzylyk u mor duke përdorur një teknikë të veçantë numerologjike të Ayurveda Kabbalah të përdorur nga shamanët antikë të fisit Apache. Prandaj, mund të porosisni vetëm një byzylyk.

HAJMALI E FUQISHME MBROJTËSE

Një byzylyk unik me 3 shirita lëkure të hollë, rruaza dhe një pllakë e rrumbullakët e dizajnuar bukur do t`ju ndihmojë të zhvilloni një qëndrim pozitiv dhe të qetë në jetë.

SJELL QETËSI DHE BARAZAPESHË

Energjia e saj pozitive do t`ju shoqërojë sa herë që e mbani në dorë. Do t`ju inkurajojë të ndërmerrni veprime dhe në të njëjtën kohë t`ju sjellë një ndjenjë të qetësisë dhe ekuilibrit.

KTHEN YJET NË DOBINË TUAJ

Yjet do ju pëlqejnë shumë me këtë byzylyk dhe do ta mbushin jetën tuaj me ngjarje të bukura.

SHPALL JETËN E PLOTË

Falë cilësisë dhe qëndrueshmëris së tij, do e mbartni për kohë të gjatë dhe jeta juaj do të jetë e mbushur me përparim dhe suksese për shumë kohë!

100% kënaqësi ose kthim të parave!

Garanci 44 ditore: Përdorni produktet për 44 ditë dhe binduni për cilësinë. Nëse për çfarëdo arsye nuk jeni të kënaqur plotësisht me produktin, thjesht na e dërgoni dhe ne do t`ju kthejmç paratë, pa pyetje shtesë.

shuma:
Shenja e horoskopit:

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1,790Lek /copë

3x  1,357Lek /copë

Foto e produktit në 360 °

Pjesa juaj unike e bizhuterive

Krijon një lidhje intime me forcat pozitive në natyrë dhe kozmos, dhe kështu rinovon dhe harmonizon energjinë tuaj të jetës.

PA MATERIALE DËMTUESE

E prodhuar nga materiale jotoksike, ky bylyzyk të kthen në natyrën dhe mbartjen e bizhuterisë cilësore.

BIZHUTERI ME DOMETHËNIE

Harrojeni të vishni bizhuteri të prodhuara në mënyrë industriale pa ndonjë kuptim. Ky byzylyk do të ketë energjinë dhe kuptimin tuaj të veçantë.

TREGON POSAÇËRISHT SHENJËN TËNDE

Bizhuteri unike, e veçantë dhe me kuptim, është më e bukur dhe e shtrenjtë se bizhuteritë pa personazhe. Ajo vesh bizhuteri që thekson veçantinë tuaj sepse nuk do të qëndrojë për këdo si ju.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Kanë ardhur bylyzykët për mua dhe fëmijën tim, ju faleminderit nga zemra. Ata janë të bukur dhe ndjenja është e pazëvendësueshme.

Sidorela - Vlorë

Bylyzyk i shkëlqyeshëm, qysh kur kam nisur ta mbaj ndihem shkëlqyeshëm. Normalisht unë jam skeptik, por kjo copë bizhuteri më emocionoi.

Megan - Tirana

Do thoja që është shumë e bukur dhe moderne. Më pëlqen të vesh bizhuteri që ndjej sikur ai më gjeti dhe jo unë atë.

Arlinda - Durrës

Edhe dekorimi dhe hajmalija shëndrrojn energjinë negative në atë pozitive!
  • Energjizuar me tekniken speciale numerologjike
  • Mbartin kodin unik
  • Do të nxisi në aksion
  • Nga material natyror

Ndal së mbarturi bizhuterinë që është parë në mënyrë të panumërt.

Varet nga ju që të ndjeheni intuitivisht dhe të zgjidhni shenjën tuaj - shndërroni dridhjen tuaj me energjinë delikate dhe të butë që do t’ju ​​japë byzylyku Stella.

BYLYZYK UNIK

MBARTE ENERGJINË TËNDE

PËRJETSHËM

NATYRALE

Veçantia:

Një byzylyk unik Stella nuk është kurrë i njëjtë. Askush nuk do të ketë një byzylyk me kodin tuaj.

Fleksibiliteti:

Falë modelit të saj pa kohë, byzylykët Stella janë të dashur nga burrat dhe gratë. Secili ka ekzemplarin e tij unik.

Apeli vizual:

Veçantia e këtij byzylyku ​​energjik është që ju gjithashtu mund ta vishni atë si një aksesor të përditshëm të modës.

Cilësia:

Falë mjeshtërisë së kujdesshme dhe cilësore, do ta vishni për një kohë të gjatë.

PERMBAJTJA E PAKETIMIT:

Pakoja përmban një byzylyk Stella, me energji pikërisht për ju nga shenja juaj e zodiakut.

APLIKIMI:

Tërhiqni njërën anë të byzylykut për ta zgjatur atë. Vendoseni atë në dorën tuaj dhe shtrëngoni skajet me tela. Kur e hiqni, lëshoni skajet dhe hiqeni nga dora juaj.

SHENIM:

Byzylyku ​​ka një shkëlqim të lehtë gjatë natës. Pjesa e sipërme e varëseve është e ndashme.

RUAJTJE:

Kur e hiqni byzylykun nga dora, ruajeni në një vend të thatë dhe të sigurt, larg duarve të fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake.

-50%

Rezerva: Në dispozicion

6180Lek
3090Lek
+ Shërbimi postar

100 % garancia e kënaqësisë

Dorëzimi në afat prej 1 deri 2 ditë

Dorëzim i shpejtë dhe falas

Paketimi: Stella

 

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt