Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Bukuria & Nails & 0Wholesale > Spirent

Spirent - Set për kujdesin e thonjve me 26 pjesë

Ky grup përmban gjithçka që ju nevojitet ndonjëherë që thonjtë tuaj të jenë të rregulluar në mënyrë perfekte. Ju kurrë nuk do të shpenzoni para në një sallon bukurie përsëri!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6980Lek
3490Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Shndërroni kujdesin e thonjve në një aktivitet të këndshëm dhe relaksues

Nuk ka pritje në radhë në sallon ose siklet kur hiqni këpucët. Vendosuni rehat, krijoni një atmosferë dhe shijoni banjën tuaj.

Pa dhimbje, prerje apo lëndime

Të gjitha mjetet në këtë grup janë të dizajnuara ergonomikisht për të parandaluar dëmtimet gjatë prerjes së thonjve.

Kurseni në trajtimet e shtrenjta

Trajtimet në sallonet e bukurisë, veçanërisht për thonjtë e futur, kushtojnë shumë para. Mjetet e dobishme do t`ju lejojnë të formoni thonjtë tuaj dhe këmbët tuaja.

Lehtë për t’u përdorur

Aksesorët e dizajnit ergonomik garantojnë përdorim të lehtë dhe të sigurt. Çdo prerje gozhdë do të jetë pa dhimbje dhe e shpejtë, madje edhe fëmijët nuk do t’i rezistojnë shkurtimit të thonjve.

Mjete perfekte të mprehta për vite me rradhë

Mjetet janë bërë prej çeliku premium që qëndron i mprehtë për vite me rradhë. Nuk do të dallohet apo dëmtohet edhe pas viteve të përdorimit të shpeshtë.

Foto e produktit në 360 °

Easyshtë e lehtë të heqësh qafe thonjtë e rritur

Thonjtë e futur në këmbë, kutikulat dhe trashja nuk do të jenë më problem për ju. Në grup, do të gjeni mjete që zgjidhin këto probleme shpejt dhe pa dhimbje.

Thonj gjithmonë të pastër

Seti miniaturë përshtatet lehtësisht në çdo çantë dhe nuk merr shumë hapësirë. Do të jetë në majë të gishtave tuaj për të rregulluar një gozhdë të plasaritur në çdo kohë, në çdo vend.

Keni vetulla perfekte në çdo kohë

Kompleti praktik përfshin pajisje për kujdesin e fytyrës. Me ndihmën e piskatoreve të mprehta, formoni dhe shkurtoni vetullat në mënyrë perfekte sa herë që dëshironi.

Prerja e thonjve pa plasaritje

Këshilla e lakuar e gërshërëve do t`ju lejojë të shkurtoni pa dhimbje thonjtë e butë dhe të fortë. Mjetet janë bërë prej çeliku inox i cili pret thonjtë saktësisht, pa u thyer.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

E bleva që të mund t`i rregulloja thonjtë e fëmijëve. Gjithçka është e shpejtë dhe pa dhimbje, fëmijët e mi nuk qajnë më.

Elsjana - Shkodër

Unë nuk shkoj më në sallonin e bukurisë për manikyr dhe pedikyr! Unë bëj gjithçka vetë dhe jam shumë i kënaqur.

Megan - Vlorë

Thonjtë e mi janë rritur prej vitesh dhe unë tashmë kam hequr dorë nga veshja e pantoflave gjatë verës. Me ndihmën e këtij grupi, unë arrita të rregulloj thonjtë e mi pa asnjë problem. Jam shume i lumtur!

Rrezon - Tirana

Vlera e shkëlqyer për paratë! Faleminderit shumë për mirësinë dhe dërgimin e shpejtë.

Hoohi - Durrës

Set praktik për kujdesin e thonjve Spirent

Ky set përmban gjithçka që ju nevojitet për të pasur thonj të rregulluar në mënyrë perfekte. Ju kurrë nuk do të shpenzoni para në një sallon bukurie përsëri! 💅

6980Lek 3490Lek
shuma:

1x  3490Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,190Lek /copë

3x  1,757Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Spirent është një set për kujdesin e thonjve prej 26 pjesësh me të cilin mund të formoni shpejt dhe me saktësi thonjtë tuaj.

Përmasat e çantës:

15.5 x 7.5 x 4.5 cm

Pesha:

330 g

Materiali:

Çelik inox

xxxxxx

Porosia

6980Lek 3490Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt