Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Vegla & Portativ > Spatro

Spatro - Mbajtëse telefoni rrotulluese dhe e tërhequr për makinë

Asnjëherë mos i hiqni sytë nga rruga. Shijojeni me këtë mbajtëse telefoni makine që montohet mirë në pasqyrën e pasme të automjetit.

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6380Lek
3190Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Gjeni me lehtësi vendin e duhur për telefonin tuaj

Montojeni thjesht në pasqyrën e pasme dhe mbajeni telefonin në dorë. Mos u mundoni më për të gjetur vendin e duhur për të vendosur telefonin tuaj gjatë vozitjes.

Mund të rregullohet me një lëvizje të thjeshtë të dorës

Mund ta vendosni ose ta merrni telefonin me njërën dorë nga mbajtësi kur vozitni. Për më tepër, me dizajnin e rrotullimit 360 gradë ju mund ta rregulloni lehtësisht këndin me një dorë.

E qëndrueshme në çdo rrugë

Ngjitet fort në pasqyrën e pasme dhe qëndron në vend edhe në rrugët më me gunga. Mbushësit dhe kapëse kundër rrëshqitjes ju lejojnë të përdorni rehat telefonin tuaj, pa u lëkundur dhe lëvizur.

Lëvizeni atë në një çast kur nuk është në përdorim

Lëvizeni atë nga pamja juaj me një lëvizje të thjeshtë të dorës. Ekziston një bulon rregullues që e bën mbajtësin të lëvizë majtas dhe djathtas në një sekondë.

Mbajini fëmijët të argëtohen gjatë udhëtimeve të gjata

Krahu mbajtës zgjatet në mënyrë që telefoni të shihet nga bashkëpasagjerët në automjet. Lërini fëmijët të shikojnë një film vizatimor ose këngë për fëmijë dhe mbajini të zënë gjatë udhëtimeve të gjata me makinë.

Foto e produktit në 360 °

Ngarje më e sigurt dhe më e këndshme

Mbajtësja ka rrotullim 360° për rregullim për ngarje të sigurt dhe komode. Rregullojeni atë në këndin që do t'i përshtatet më mirë nevojave dhe preferencave tuaja.

Keni një pasqyrë të plotë të rrugës përpara

Ky model ju lejon të keni këndin më të mirë të shikimit për telefonin tuaj dhe nuk do të bllokojë shikimin tuaj. Do të shihni secilën anë të rrugës dhe të gjithë pjesëmarrësit në trafik rreth jush.

Përdorni telefonin tuaj pa duar

Vendoseni telefonin tuaj në këtë mbajtëse të dobishme dhe ndiqni udhëzimet GPS gjatë vozitjes. Ai do të qëndrojë i sigurt brenda mbajtësit, pa rrezik të bjerë jashtë ose të dëmtohet.

E përputhshme me shumicën e telefonave

Mbajtëse e fortë me katër pika kapëse mban shumicën e telefonave inteligjentë të disponueshëm në treg. Bëjini udhëtimet me makinën tuaj të thjeshta dhe praktike, qofshin ato në distanca të gjata apo të shkurtra.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Ishte shumë e lehtë për t'u montuar. Rekomandim me gjithë zemër.

Getoard - Elbasan

Përshtatet dhe është e mrekullueshme për të parë në nivelin e syve. Produkt i madh!

Tahrijah - Durrës

Shumë mirë tani për tani, do ta shohim qëndrueshmërinë e tij në të ardhmen. Eshte shume e mire!

Arti - Kamëz

Spatro - Mbajtëse telefoni rrotulluese dhe e tërhequr për makinë

Asnjëherë mos i hiqni sytë nga rruga. Shijojeni me këtë mbajtëse telefoni makine që montohet mirë në pasqyrën e pasme të automjetit 🚕 📲

6380Lek 3190Lek
shuma:

1x  3190Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1990Lek /copë

3x  1590Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Një mbajtëse telefoni e rrotullueshme dhe e anulueshme për makinën.

Materialet:

ABS

Përmasat:

9,5 x 8,5 x 14,5 cm

Ngjyra:

E zezë

xxxxxx

Porosia

6380Lek 3190Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt