Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Portativ & Tiktok > SpanPro

SpanPro - Mbajtës fleksibël i telefonit

Lironi duart - përdorni telefonin dhe tabletin tuaj të qetë në çdo situatë!

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6180Lek
3090Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar - pa e mbajtur pajisjen

Shijoni filma, seri, dëgjoni muzikë, lexoni bloge… pa e mbajtur telefonin tuaj në duar. Ky operator ju lejon të shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar në telefonin tuaj celular dhe pa duar.

Kurseni para për blerjen e stendave të regjistrimit

Nuk ka nevojë të blini stenda dhe mbajtëse të veçanta regjistrimi. Transportuesi fleksibël do të mbajë celularin tuaj për të regjistruar video ndërsa vendosni make-up, stërvitje, luani me fëmijët…

E bën mësimin më të lehtë për fëmijët

Për fëmijët që dëgjojnë klasa në shtëpi, ky transportues do ta bëjë më të lehtë mësimin dhe ndjekjen e mësimeve.

Një mbajtës që përshtatet me nevojat tuaja

Mbajtësi është fleksibël dhe rrotullohet në të gjitha drejtimet, ashtu si edhe koka e tij rrotulluese. Ju gjithashtu mund ta përdorni atë jashtë natyrës ose ta përdorni në një makinë.

Fiksoni celularin në çdo tryezë

Baza e bartësit është e fortë, e qëndrueshme dhe e rregullueshme. Mund të fiksohet në çdo tavolinë ose raft, ose në çdo sipërfaqe tjetër. Baza ka një futje silikoni që parandalon dëmtimin e mobiljeve mbi të cilat është vendosur.

Foto e produktit në 360 °

Ai bën dy gjëra në të njëjtën kohë

Tani mund të shikoni ose dëgjoni përmbajtjen tuaj të preferuar ndërsa lani enët, gatuani ose bëni diçka tjetër. Mbajtësi i telefonit ka një kabllo të gjatë, fleksibël që do ta sjellë celularin ose tabletin tuaj më afër ose më larg nga ju sipas nevojës.

Vendoseni telefonin në çfarëdo pozicioni që ju përshtatet

Kablloja mbajtëse është e gjatë, e butë dhe fleksibël. Mund ta përkulni dhe rregulloni sipas dëshirës për përdorim praktik dhe të rehatshëm.

Nuk keni më nevojë për një kamerë në internet

Bisedoni me njerëz të dashur dhe bëni takime biznesi pa kompjuter. Vendoseni telefonin tuaj në një pozicion që do t`ju bëjë të dukeni sikur po përdorni një aparat fotografik të nivelit të lartë.

Jo më shumë ngurtësi sesa mbajtja e telefonit

Harroni duart e ngurta dhe pozicionet e vështira ndërsa shikoni një film në celularin tuaj. Thjesht vendoseni telefonin tuaj në një pozicion që ju përshtatet dhe shikoni filma dhe seriale në celularin tuaj për orë të tëra - ndërsa duart tuaja janë të lira.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Më në fund mund të shikoj disa episode të serisë pa më mpirë dorën. E vendos në një raft pranë divanit dhe funksionon shkëlqyeshëm.

Megan - Kamëz

Bleva një mbajtëse në mënyrë që normalisht të ndiqja recetat gjatë gatimit, kështu që nuk kam pse ta mbaj telefonin në banakun e kuzhinës. Unë e përdor atë gjithmonë kur jam në kuzhinë, kështu që koha ime kalon më shpejt.

Lukas - Durrës

Kjo është gjëja më e mirë dhe më praktike që kam blerë këtë vit! Tani mund të flas me prindërit ndërsa e mbaj fëmijën dhe vendos telefonin për ta parë njëri -tjetrin bukur.

Tahrijah - Vlorë

I kënaqur me blerjen, unë rekomandoj. Mbajtësja ime qëndron në krevat dhe unë nuk e heq fare.

Sidorela - Tirana

Mbajtës i gjatë fleksibël i telefonit

Lironi duart - përdorni telefonin dhe tabletin tuaj të qetë në çdo situatë

6180Lek 3090Lek
shuma:

1x  3090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  1890Lek /copë

3x  1490Lek /copë

Prodhimi 1
Ngjyra: :

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

SpanPro është një kllapa që ngjitet në një sipërfaqe të fortë dhe mban një celular ose tabletë për përdorim, pa e mbajtur atë në duart tuaja.

Materialet:

plastike, alumin, silikon

Gama e bazës:

Deri në 8 cm

Karakteristikat:

Kabllo fleksibël, kokë rrotulluese

xxxxxx

Porosia

6180Lek 3090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt