Më e mira E renditura e para Shitesit me te mire
dokishop.al > Bukuria > Spa Gel Socks - Qorapa për kujdes të lëkurës së shputave

Qorape për shputa të buta Spa Gel Socks

Vishni ato për 20 minuta në ditë dhe lamtumirë shputave të forta! Filloni të kenaqeni butësinë e butë të këmbëve tuaja!

Pagesa në dorëzim

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Blerje plotësiht e sigurt me mundësinë e kthimit pa diskutim.

GEL VETAKTIVIZUES USHQEN LEKUREN E SHPUTAVE

Spa Gel Socks qorapet në përbëmje kanë gelin vetëaktivizues nga përbërësit të fuqishëm nga të cilët nga prekja e parë me lëkurën ndikojn në mënyrë aktive. Ata depërtojnë thellë në lëkurë dhe e ushqejnë atë intensivisht.

PËRBËRËSIT E FUQISHËM KTHEJN BUTËSIN E LËKURËS

Vaji i jojobës, vaji i ullirit, vitamina E dhe vaji i farës së rrushit janë përbërës idealë për zbutjen, rigjenerimin dhe kujdesin për lëkurën e thatë dhe të ashpër.

I BARTNI VETËM 20 MINUTA NË DITË

Spa Gel Socks i bartni rregullisht nga 20 minuta në ditë.

THUAJ LAMTUMIR TRETMANEVE TE SHTRENJETA

Ndaloni të harxhoni paratë tuaja në trajtime të shtrenjta, furça jo efektive dhe kremra që dëmtojnë lëkurën tuaj!

TRETMAN RELAKSUES NË SHTËPI

Përveç rivendosjes së lëkurës së thatë dhe të trashur, këto çorape ulin tensionin në këmbët tuaja, kështu që do të ndjeheni më të qetë.

Vetëm edhe 5 artikuj në rezerva

71 copë të shitura në 24 orët e fundit

150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Mbani këmbët tuaja aq të buta sa mëndafshi me një trajtim të jashtëzakonshëm në formën e çorapeve praktike. Qorape Revolucionare Spa Gel do t`ju ndihmojë të rivendosni butësinë dhe butësinë e lëkurës së këmbëve tuaja në komoditetin e shtëpisë tuaj.
Produkti nukështë në dispozicion në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
1x 3490Lek
Zgjedhjet më të mira 2x 5390Lek
3x 6190Lek

6980Lek 3490Lek

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt
Karakteristikat:Paketimi përmban:

Shtoni në shportë

Al-Online Shpk d.o.o.

Në lidhje me kompanin

Reklamacione dhe zëvëndësime

Politika e privatësis

Kushtet e punës

XXX

Ndihma përdoruesve dhe porosis

al@dokishop.com

Për Ju jemi në dispozicion çdo ditë pune nga 08:15 - 15:45.

Mënyra e pagesës

🔒 100 % blerje e sigurt

Shkëmbimin falas, kthimi i produktit ose kthimi i parave në rast që nuk jeni të kënaqur me produktin.

dokishop.al | Al-Online Shpk d.o.o.

Facebook