Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet > Soti

Soti – Set çorape të ngrohta

Shijoni ngrohtësinë e butë falë këtij grupi me 3 palë çorape që do t'i mbajnë këmbët tuaja të ngrohta edhe në -30 gradë. Materialet: 70% poliestër, 30% material elastik

★★★★★ ✅ 412 klientë e rekomandojnë këtë produkt ✅
🔥 Ofertë e kufizuar - kanë mbetur vetëm 16 copë
- 50%
6580Lek
3290Lek

🚚 Dërgimi postar falas 🚚

Dorëzim i shpejtë dhe i sigurt

Mënyra të sigurta të pagesës

Blerje e besueshme dhe cilësore

100% të kënaqur.

Komoditet, ngrohtësi dhe një ndjenjë butësie

Shtresa e brendshme është bërë nga materialet e buta që përqafojnë butësisht këmbët tuaja. Shijoni rehatinë dhe ngrohtësinë e fundit.

Një madhësi që i përshtatet çdo këmbë

Çorapet janë elastike dhe përshtaten lehtësisht me çdo madhësi apo formë të këmbës. Seti është i shkëlqyeshëm si për burrat ashtu edhe për gratë.

Mbani këmbët të mbrojtura nga rryma

Pëlhura e thurur trashë do të ndalojë ajrin e ftohtë të depërtojë brenda çorapeve. Këmbët nuk do të ngrijnë edhe nëse nuk vishni pantofla nëpër shtëpi.

Nuk ka erëra të pakëndshme apo acarime

Materialet që marrin frymë kanë veçori antibakteriale. Ato parandalojnë shfaqjen e çdo erë të pakëndshme dhe nuk shkaktojnë acarim.

Ngrohtësi e qëndrueshme

Materialet bllokojnë nxehtësinë e trupit dhe krijojnë ngrohtësi gjatë gjithë gjatësisë së çorapeve. Nuk ka nevojë të vishni një palë çorape të trasha të cilat e bëjnë të vështirë ecjen.

Foto e produktit në 360 °

Dizajn elegant

Çorapet kanë një dizajn të qetë që i bën ato elegante. Ato mund të vishen me veshje të ndryshme dhe gjithsesi të duken me stil.

E përkryer për kushtet e vështira të motit

Këto çorape janë ideale për njerëzit që kalojnë shumë kohë jashtë gjatë ditëve të ftohta. Ato do të ofrojnë ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për këmbët.

Mbajini këmbët të thata

Këpucët e rënda të dimrit mund të shkaktojnë djersitje shtesë. Materialet që thithen shpejt do t'i bëjnë këmbët tuaja të mbeten të thata.

Nuk ka flluska apo shqetësim

Këto çorape nuk do t'ju shkaktojnë flluska apo shqetësim! Dizajn i qetë dhe materiale të buta që nuk i shtrydhin këmbët tuaja.

Përshtypjet e klientëve të kënaqur!

Çorapet e mia të preferuara! Unë blej një palë shtesë çdo dimër.

Midori - Elbasan

Një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur këmbët tuaja të ngrohta nëse duhet të dilni jashtë gjatë muajve të ftohtë të dimrit.

Lukas - Durrës

Ato mund të kombinohen lehtësisht edhe me veshje elegante.

Sidorela - Vlorë

Set me 3 çorape Soti të ngrohta dimërore

Shijoni ngrohtësinë e butë me 3 palë çorape që do të ngrohin këmbët tuaja edhe deri në -30 gradë 🧦❄️ Materialet: 70% poliestër, 30% material elastik

6580Lek 3290Lek
shuma:

1x  3290Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,445Lek /copë

3x  1,863Lek /copë

klientët rekomandojnë!

Më shumë se 95% e klientëve e vlerësuan këtë produkt si të shkëlqyeshëm!

Mësoni më shumë rreth produktit

Përshkrimi:

Set me tre palë çorape të ngrohta.

Materialet:

70% poliestër, 30% material elastik

Paketimi:

1x palë e zezë, 1x palë jeshile, 1 x palë bezhë

Madhësia:

Universale

xxxxxx

Porosia

6580Lek 3290Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt