Posta falas!
Porosisni sot, dhe do ta merrni shpejt!

1
dokishop.al > Veshjet > Simona

Simona - Komplet pizhame me 5 pjesë

Vishni përzierjen perfekte të elegancës dhe rehatisë, për mbrëmje romantike dhe gjumë të qetë. Stolitë unike të dantellave do t`ju bëjnë të dukeni të rregulluar edhe gjatë natës.

8180 Lek
4090 Lek

PAGUANI PAS PRANIMIT

Dërgimi postar falas

Blerje plotësisht e sigurt me mundësinë e kthimit të parave

Për një pamje të parezistueshme gjatë gjithë vitit

Një set i madh i përbërë nga një fustan nate, pjesa e sipërme, pjesa e poshtme e shkurtër dhe e gjatë dhe një pallto, do të kënaqë të gjitha nevojat tuaja. Ato kombinohen në mënyrë perfekte si për netët e ftohta ashtu edhe për ato të ngrohta.

Një prekje luksi

Pizhamat janë bërë posaçërisht për një pamje luksoze, kur doni të ndiheni të parezistueshëm. Kombinimi i materialeve dhe dizajnit të kujton stilin e lartë të modës.

Kombinime të shumta

Seti prej 5 pjesësh siguron një opsion të shkëlqyer kombinimi: mund të vishni një T-shirt pa rrip si me pantallona të shkurtra ashtu edhe me pantallona të gjata, dhe një fustan nate me një pallto ose vetë.

Materiale me cilësi të lartë

Materialet cilësore me shkëlqim të lartë janë përgjegjës për pamjen tuaj tërheqëse. Gjithmonë një kombinim modern i butësisë së mëndafshtë dhe dantella romantike do të përkëdhel lëkurën tuaj.

Komoditet dhe elegancë

Komoditeti është prioritet për gjumin. Ky set ju sjell një elegancë klasike që duket gjithmonë perfekte, dhe butësia e materialit lejon një gjumë të qetë.

Ai thekson atributet tuaja

Pizhamat theksojnë në mënyrë diskrete kthesat femërore dhe festojnë bukurinë e figurës femërore.

Për të gjitha format e trupit femëror

Falë modelit të zgjuar, këto pizhame do të zbukurojnë trupin tuaj. Ata theksojnë ndarjen, dhe materiali bie lirshëm, pa përvijuar zonën problematike të barkut.

Për momente të paharrueshme

Pjesët elegant me shkëlqim të lartë të zbukuruara me dantella delikate janë perfekte për momente të veçanta dhe të paharrueshme.

Butësi relaksuese

Çdo pjesë e këtij grupi është projektuar që të bjerë butësisht dhe të përshtatet me trupin. Ndjenja e butë në lëkurë do të pasurojë shumë netë të mbushura me butësi.

Foto e produktit në 360 °

Komplet 5 pjesësh pizhame tërheqëse Simon

Vetëm 5 artikuj të mbetur në magazinë 71 copë të shitura në 24 orët e fundit 150 njerëz momentalisht po e shikojnë këtë produkt

Shijoni fundjavat falas, qëndroni në shtrat edhe pak ose pushoni me këto pizhame të rehatshme. Pizhame të lehta, pamje delikate dhe me detaje femërore i bëjnë ato zgjedhjen perfekte për figurën tuaj tërheqëse dhe netët romantike .🙆‍♀️ Materiali: 85% poliester 15% material elastik

Produkti nuk është i disponueshëm në treg!
Vlerësimi 4,7 / 5
shuma:

1x  4090Lek /copë

Zgjedhjet më të mira

2x  2,790Lek /copë

3x  2,357Lek /copë

Prodhimi 1
Madhësia:
Prodhimi 1
Ngjyra:
8180Lek
4090Lek
Dërgimi postar falas

Specifikimet teknike:

Përshkrimi:

Kompleti i pizhameve me 5 pjesë përbëhet nga një T-shirt pa rrip, pantallona të shkurtra dhe pantallona të gjata, një fustan nate dhe një pallto.

Materialet:

85% poliester, 15% material elastik

Ngjyra:

E zezë dhe e bardhë

Madhësitë:

S, M, L, XL

100% blerje pa rrezik

Mund të na e ktheni produktin dhe do ju kthejmë paratë tuaja, pa pyetje shtesë.

xxxxxx

Porosia

8180Lek 4090Lek
Bleni

100 % blerje e sigurt